Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 lipca 2021, 12:35

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Trailer Blade Runner: Black Lotus już w sieci; jest na co czekać

Blade Runner: Black Lotus otrzymał pierwszy zwiastun. Anime na podstawie kultowego filmu science fiction premierę będzie miało jeszcze w tym roku.

W serwisie YouTube pojawił się pierwszy zwiastun serialu Blade Runner: Black Lotus, czyli anime, którego historia ma bazować na kultowym Blade Runnerze. Akcja osadzona jest w Los Angeles w 2032 roku, a zatem pomiędzy wydarzeniami znanymi z oryginalnego obrazu z Harrisonem Fordem a sequelem z Ryanem Goslingiem. Produkcja przedstawi historię Elle, znanej jako Czarny Lotos – androida dysponującego specjalnymi zdolnościami. Po trailerze możemy wywnioskować, że bohaterka uciekła od swoich twórców i teraz jest przez nich ścigana, a w animacji będziemy odkrywać jej przeszłość. Zresztą – zobaczcie sami!

W tym momencie wiadomo, że Blade Runner: Black Lotus zostanie wydany w wersji angielsko- oraz japońskojęzycznej. Na serial składać się będzie 13 odcinków, które wyreżyserują Shinji Aramaki (Ultraman, Ghost in the Shell: SAC_2045) i Kenji Kamiyama (Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, SAC_2045). Producentem serii jest Alcon Entertainment i studio Sola Digital Arts, a producentem kreatywnym – Shinichiro Watanabe (Cowboy Bebop).

Blade Runner: Black Lotus zadebiutuje tej jesieni na Adult Swim i Crunchyroll.

  1. Najlepsze filmy science fiction, które obejrzysz na Netfliksie
  2. Przygotuj się na Cyberpunk 2077 – filmy, które wprowadzą w klimat gry