Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2021, 15:51

autor: Szarmancki

Cyberpunk 2077 Blade Runner Ads to mod, dzięki któremu polubisz reklamy

Na popularnej platformie z modyfikacjami NexusMods.com pojawiła się finalna wersja moda do gry Cyberpunk 2077 Blade Runner Ads, która kompletnie przerabia reklamy w Night City na te znane z filmów Blade Runner.

Świat Cyberpunka 2077 mimo wielu błędów i glitchy potrafi wyglądać fenomenalnie, a jego futurystyczna architektura może dosłownie zapierać dech w piersiach. Nawet jeśli gracze produkcji CD Projektu RED podchodzą sceptycznie do wizualnych aspektów Night City, to do akcji wkraczają modderzy, którzy swoją pracą potrafią naprawić niejeden krajobraz gry. Dla przykładu możemy podać modyfikację Cyberpunk 2077 Blade Runner Ads, która przerabia większość form reklamy w grze, upodabniając je do tych z filmów Blade Runner. Mod możecie pobrać z popularnej platformy NexusMods.com, a na poniższym filmiku zobaczycie jego efekty.

Choć fanowski skrypt wygląda imponująco, kiedy przemierzamy ulice Night City nocą, to same reklamy i neony nie są zgodne ze światem przedstawionym. Wśród banerów możemy znaleźć te należące do popularnych marek napojów gazowanych czy papierosów lub nawet samych filmów Blade Runner. Niewątpliwie jest to pewien cios dla fanów klasycznej odsłony miasta, jednak można powiedzieć, że to tak właśnie powinna wyglądać przejęta przez korporacje cyberpunkowa przyszłość. Warto wspomnieć, że modyfikacja jest przeznaczona dla dorosłych odbiorców.

Cyberpunk 2077 Blade Runner Ads to mod, dzięki któremu polubisz reklamy - ilustracja #1
Cyberpunk 2077 Blade Runner Ads to mod, dzięki któremu polubisz reklamy - ilustracja #2
Cyberpunk 2077 Blade Runner Ads to mod, dzięki któremu polubisz reklamy - ilustracja #3