Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2021, 15:55

Zielone serce Rosji na screenach z nowego DLC do ETS 2

Ekipa SCS Software opisała, jak będzie wyglądał teren poza miastami w nadchodzącym dodatku Heart of Russia do gry Euro Truck Simulator 2. Przy okazji Czesi zaprezentowali również kilka nowych screenów.

Już od pewnego czasu wiemy, że w ramach najnowszego dużego rozszerzenia do gry Euro Truck Simulator 2 będziemy mogli pojeździć naszymi wirtualnymi ciężarówkami po większym obszarze europejskiej części Rosji. Jest to terytorium, w którym znajdziemy zarówno duże miasta, jak i przestrzenie, w których króluje natura. Właśnie na tych ostatnich skupiła się czeska ekipa w najnowszym komunikacie, którego pełną treść możecie przeczytać chociażby na jej oficjalnym blogu.

Jak zauważyli przedstawiciele studia SCS Software, na terenie Rosji znajduje się całe mnóstwo lasów, w których występują najróżniejsze gatunki drzew - modrzewie, sosny, świerki, dęby i brzozy. Nic zatem dziwnego, że odgrywają one istotną rolę w kulturze i historii tego kraju. Będą również bardzo ważną częścią DLC Heart of Russia. Jednak nie tylko one znajdą się w rozszerzeniu. Twórcy obiecują, że krajobrazy w dodatku będą w stanie zapierać dech w piersiach.

Aby dać pewien przedsmak tego, jak będą wyglądały dzikie rosyjskie tereny w Heart of Russia, ekipa SCS Software zdecydowała się zaprezentować kilka nowych screenów z nadchodzącego DLC. Część z nich upiększa niniejszą wiadomość, pozostałe znajdziecie na blogu czeskiego studia.

Niestety, jak na razie nie wiemy, kiedy Heart of Russia do ETS2 będzie miało swoją premierę. Twórcy obiecują jednak regularne raporty z postępów prac i miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się, kiedy rozszerzenie zostanie udostępnione.

  1. Oficjalna strona gry Euro Truck Simulator 2
  2. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej