Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2021, 15:55

autor: AlexB

Zielone serce Rosji na screenach z nowego DLC do ETS 2

Ekipa SCS Software opisała, jak będzie wyglądał teren poza miastami w nadchodzącym dodatku Heart of Russia do gry Euro Truck Simulator 2. Przy okazji Czesi zaprezentowali również kilka nowych screenów.

Już od pewnego czasu wiemy, że w ramach najnowszego dużego rozszerzenia do gry Euro Truck Simulator 2 będziemy mogli pojeździć naszymi wirtualnymi ciężarówkami po większym obszarze europejskiej części Rosji. Jest to terytorium, w którym znajdziemy zarówno duże miasta, jak i przestrzenie, w których króluje natura. Właśnie na tych ostatnich skupiła się czeska ekipa w najnowszym komunikacie, którego pełną treść możecie przeczytać chociażby na jej oficjalnym blogu.

Zielone serce Rosji na screenach z nowego DLC do ETS 2 - ilustracja #1

Jak zauważyli przedstawiciele studia SCS Software, na terenie Rosji znajduje się całe mnóstwo lasów, w których występują najróżniejsze gatunki drzew - modrzewie, sosny, świerki, dęby i brzozy. Nic zatem dziwnego, że odgrywają one istotną rolę w kulturze i historii tego kraju. Będą również bardzo ważną częścią DLC Heart of Russia. Jednak nie tylko one znajdą się w rozszerzeniu. Twórcy obiecują, że krajobrazy w dodatku będą w stanie zapierać dech w piersiach.

Zielone serce Rosji na screenach z nowego DLC do ETS 2 - ilustracja #2
Zielone serce Rosji na screenach z nowego DLC do ETS 2 - ilustracja #3

Aby dać pewien przedsmak tego, jak będą wyglądały dzikie rosyjskie tereny w Heart of Russia, ekipa SCS Software zdecydowała się zaprezentować kilka nowych screenów z nadchodzącego DLC. Część z nich upiększa niniejszą wiadomość, pozostałe znajdziecie na blogu czeskiego studia.

Zielone serce Rosji na screenach z nowego DLC do ETS 2 - ilustracja #4
Zielone serce Rosji na screenach z nowego DLC do ETS 2 - ilustracja #5

Niestety, jak na razie nie wiemy, kiedy Heart of Russia do ETS2 będzie miało swoją premierę. Twórcy obiecują jednak regularne raporty z postępów prac i miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się, kiedy rozszerzenie zostanie udostępnione.

  1. Oficjalna strona gry Euro Truck Simulator 2
  2. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry