Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 listopada 2021, 13:37

autor: hexx0

Black Friday 2021 - przegląd okazji na gry cyfrowe PC (m.in Death Stranding i Resident Evil Village)

Black Friday 2021 tuż-tuż, więc internetowe sklepy oferują multum promocji na gry PC. Jak się nie pogubić w zalewie małych i dużych obniżek? Możesz np. skorzystać z naszej listy – znajdziesz na niej m.in. Death Stranding, Resident Evil Village czy Deathloop.

Aktualizacja 3.

Dodano kolejne oferty ze sklepu Voidu.

Aktualizacja 2.

Wiadomość została zaktualizowana o pozycje ze sklepu WinGameStore. Miejcie tylko na uwadze, że promocja na Age of Wonders: Planetfall kończy się jutro o 9:00 rano.

Aktualizacja 1.

Wiadomość została zaktualizowana o pozycje ze sklepu Voidu, w którego ofercie dostępne są gry Days Gone i Horizon Zero Dawn w historycznie niskich cenach.

Czarnopiątkowe oferty pojawiają się od kilku tygodni, choć tytułowy Black Friday 2021 dopiero przed nami. Pośród nich nie brakuje oczywiście promocji na pecetowe gry wideo – rozpoczęły się m.in. wyprzedaże na Steamie i w Epic Games Store. W wielu innych cyfrowych sklepach również można nabyć ciekawe tytuły w atrakcyjnych cenach, nierzadko płacąc przy tym mniej niż na growych platformach gigantów.

Jesienna wyprzedaż na Steamie – wybrane oferty

Wyprzedaż Czarny Piątek 2021 w Epic Games Store – wybrane oferty

Jak jednak wyłapać te najciekawsze okazje? Możecie choćby skorzystać z poniższej listy – znajdziecie na niej takie gry jak Death Stranding, Resident Evil Village, Deathloop, Rise of the Tomb Raider, Civilization VI czy Days Gone. Miejcie tylko na uwadze, że oferty są ograniczone czasowo; większość z nich kończy się za kilka dni, lecz jedna – dotycząca Yakuzy: Like a Dragon – przestanie być aktywna w nocy z czwartku na piątek. Radzę się więc pospieszyć z ewentualnymi zakupami.

Fanatical – wybrane oferty

GamersGate – wybrane oferty

GOG.com – wybrane oferty

Green Man Gaming – wybrane oferty

Indie Gala Store – wybrane oferty

Voidu

WinGameStore

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.