Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2014, 10:12

autor: Góral

Black Desert - zwiastun otwartej bety najlepiej wyglądającego MMO w historii

17 grudnia bieżącego roku rozpoczną się otwarte koreańskie beta testy gry MMORPG Black Desert. W związku z tym twórcy produkcji zaprezentowali nowy zwiastun, ukazujący rozbudowany edytor postaci oraz efektowną walkę.

Black Desert w skrócie:
  • Gatunek: MMORPG
  • Deweloper: Pearl Abyss
  • Wydawca: Daum
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: otwarta koreańska beta rozpocznie się 17 grudnia; termin anglojęzycznych wydań jest obecnie nieznany

Studio Pearl Abyss opublikowało kolejny materiał wideo promujący MMORPG Black Desert. Tym razem jest to zwiastun przygotowany z okazji zbliżającego się startu koreańskich otwartych beta testów. Zabawa rozpocznie się 17 grudnia, ale deweloper od 10 grudnia umożliwi wcześniejsze pobieranie produkcji, a w dniach 12 – 15 grudnia zainteresowani będą mogli stworzyć swoich bohaterów. Niestety wszystko to dotyczy tylko koreańskich graczy. Fani MMO w Ameryce i Europie poczekają na swoją kolej zapewne kilka długich miesięcy, gdyż wydawca, firma Daum, nie ma jeszcze sprecyzowanego terminu wypuszczenia produkcji na Zachodzie. Według niedawnych informacji prace nad takową wersją trwają od kilku miesięcy, więc kto wie, może gra ukaże się u nas szybciej niż możemy się tego spodziewać?

Wracając na chwilę do najnowszego zwiastuna. Możemy na nim obejrzeć m.in. funkcje rozbudowanego edytora postaci, dającego chyba nieograniczone możliwości w kreowaniu bohatera (nic dziwnego, że studio pozwoli pobawić się nim przez kilka dni przed premierą otwartej bety) oraz efektowne fragmenty rozgrywki. Jeżeli Wam to jednak nie wystarcza, to zerknijcie także na wcześniej opublikowane nagrania.

Black Desert – start koreańskiej otwartej bety zaplanowano na 17 grudnia. - Black Desert - zobacz zwiastun promujący otwartą betę nowego MMORPG - wiadomość - 2014-12-03
Black Desert – start koreańskiej otwartej bety zaplanowano na 17 grudnia.

Black Desert - zobacz zwiastun promujący otwartą betę nowego MMORPG - ilustracja #3Black Desert to intrygująca gra MMORPG tworzona przez zespół Pearl Abyss, w szeregach którego pracują współtwórcy takich produkcji jak RYL Online oraz Continent of Ninth. Akcja tytułu rozgrywa się w fantastycznej krainie, w której niełatwo jest dożyć do kolejnego dnia. Rozgrywka cechuje się m.in. efektowną, zręcznościową walką, w której liczą się nie tylko statystyki postaci, ale przede wszystkim umiejętności grającej osoby i jej zwinne palce.