Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 listopada 2012, 14:15

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Beta testy nowego playera filmów na urządzeniach mobilnych

W październiku serwisy gry-online.pl oraz tvgry.pl doczekały się nowego, usprawnionego playera filmów. Do tej pory testowali go tylko posiadacze pecetów. Teraz czytelnicy serwisu gry-online.pl mogą sprawdzić odtwarzacz także na urządzeniach mobilnych z zainstalowanym systemem operacyjnym iOS lub Android.

Rozpoczynamy beta testy naszego playera filmów wideo na urządzeniach mobilnych. Od tej pory posiadacze przenośnych sprzętów z systemami iOS i Android mogą sprawdzić funkcjonalność nowego odtwarzacza serwisu gry-online.pl.

Nowy player był długo oczekiwaną zmianą przez naszych Czytelników. Do tej pory mogli go jednak testować wyłącznie posiadacze pecetów. Teraz jego funkcjonalność została rozszerzona także na urządzenia mobilne, choć na razie dotyczy to tylko filmów publikowanych w serwisie gry-online.pl – wciąż pracujemy nad zaimplementowaniem tej samej opcji dla materiałów dostępnych na łamach tvgry.pl.

W komentarzach do tej wiadomości zgłaszajcie wszelkie problemy i uwagi dotyczące nowego playera. Wszystkie sugestie zostaną wzięte pod uwagę w dalszych pracach nad rozwojem odtwarzacza. Przypominamy raz jeszcze, że wciąż znajduje się on w fazie beta, dlatego nie wszystko musi działać poprawnie.