Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2018, 10:03

autor: Adrian Werner

Battlefield 5 - otwarta beta ruszy we wrześniu

Studio DICE oraz firma Electronic Arts poinformowały, że we wrześniu ruszy otwarta beta gry Battlefield V. Wcześniej zorganizowanych zostanie kilka kolejnych tur zamkniętych testów.

Na otwarte testy poczekamy do września. - Battlefield 5 - otwarta beta ruszy we wrześniu - wiadomość - 2018-07-16
Na otwarte testy poczekamy do września.
BATTLEFIELD V W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: DICE
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 19 października 2018 r.

Wczoraj był widocznie dobry dzień na ujawnianie konkretów odnośnie planowanych testów nadchodzących strzelankowych superprodukcji. Wpierw takie informacje podało odpowiadające za Call of Duty: Black Ops 4 studio Treyarch, a teraz to samo zrobił zespół DICE. Na oficjalnej stronie Battlefield V ogłoszono, że otwarta beta gry zostanie zorganizowana na początku września tego roku. Na razie nie podano, kiedy dokładnie wystartują testy ani ile potrwają.

Warto przypomnieć, że niedawno zakończyła się zamknięta alfa. Zaproszono do niej niewielką liczbę osób, głównie pochodzących ze społeczności gier Battlefield 1 oraz Battlefield 4. Dzięki temu kilka dni temu mogliśmy obejrzeć imponujący gameplay z tych testów, nagrany w rozdzielczości 4K.

Twórcy mają w planach jeszcze kilka kolejnych zamkniętych testów. Ponadto autorzy szykują nową wersję na targi gamescom, w której zobaczymy zmiany w mechanice i zbalansowaniu rozgrywki wprowadzone na bazie opinii uzyskanych od graczy bawiących się alfą. Ciekawi nas, czy obejmą one ulepszenia optymalizacji na kartach GeForce, gdyż na razie, pomimo współpracy marketingowej z firmą Nvidia, wersja testowa gry lepiej radzi sobie na układach AMD.

Przypomnijmy na koniec, że Battlefield V powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 19 października tego roku, a osoby z Deluxe Edition rozpoczną zabawę o trzy dni wcześniej. Gra otrzyma pełną polską lokalizację na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

  1. Oficjalna strona serii Battlefield
  2. Graliśmy w Battlefield V – to nadal stary, dobry BF!
  3. Kobiety na frontach II wojny światowej – Battlefield V a historia
  4. Gdzie się podziała II wojna światowa? Analiza gry Battlefield V

Ostatnia aktualizacja: 2018-07-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Battlefield V

Battlefield V