Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2021, 19:27

Premiera zwiastuna Battlefield 6 opóźniona (plotka)

Dziennikarz Jeff Grubb poinformował, że trailer Battlefielda 6 zostanie opublikowany później, niż zapowiadano. Prawdopodobnie będzie to mieć miejsce na przełomie maja i czerwca.

Pod koniec marca Jeff Grubb, redaktor serwisu GamesBeat, poinformował, że na początku maja otrzymamy oficjalną zapowiedź Battlefielda 6. Dziś jednak ogłosił, iż sytuacja uległa zmianie. Prezentacja została opóźniona i prawdopodobnie najnowszą odsłonę cyklu zobaczymy na własne oczy dopiero pod koniec tego miesiąca lub na początku czerwca.

Premiera zwiastuna Battlefield 6 opóźniona (plotka) - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/JeffGrubb/status/1390670104359178242

Oczywiście należy pamiętać, że nie są to oficjalne informacje i mogą być błędne. Jeff Grubb jest jednak wiarygodnym źródłem przecieków. Zgodnie z jego wcześniejszymi rewelacjami, dziś dostaliśmy oficjalną zapowiedź Lost Judgment. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że i w tym przypadku ma on rację.

Co ważne, nie tylko Grubb twierdził, że Battlefield 6 zostanie pokazane na początku miesiąca. Inny znany insider – Tom Henderson – zasugerował, iż najnowsza odsłona cyklu zostanie zaprezentowana przed publikacją raportu finansowego EA 11 maja. Na ten moment jednak zamieścił on jedynie krótki, żartobliwy post, w którym informuje o premierze zwiastuna zaplanowanej na 2030 rok.

  1. Seria Battlefield – oficjalna strona
E3 2021