Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2019, 13:15

Battlefield 5 z trybem battle royale - zadebiutowała Burza Ognia

W grze Battlefield V zadebiutował tryb battle royale – Burza Ognia. Umożliwia on zabawę na największej mapie w historii serii zarówno solo, jak i w czteroosobowych drużynach. Rywalizacja w parach zostanie dodana w kwietniu.

Mimo mieszanych opinii ze strony graczy, studio DICE nie ustaje w rozwijaniu swojego najnowszego dzieła – Battlefielda V. Dziś w ostatniej odsłonie popularnego cyklu strzelanek FPP zadebiutowała Burza Ognia (Firestorm), czyli wyczekiwany przez wielu od dawna tryb battle royale. Został on udostępniony całkowicie za darmo wszystkim posiadaczom tytułu w ramach aktualizacji.

Gotowi na Burzę Ognia? - Battlefield 5 z trybem battle royale - zadebiutowała Burza Ognia - wiadomość - 2019-03-25
Gotowi na Burzę Ognia?

Tryb Burza Ognia przeznaczony jest dla 64 osób. Można się w nim bawić zarówno samotnie, jak i w czteroosobowej drużynie. W kwietniu ma się również pojawić rywalizacja w parach. Rozgrywka toczy się na norweskiej mapie Halvoy, największej w historii serii (10 razy bardziej rozległej od pustyni Hamada), której obszar stopniowo zacieśnia się przez niszczącą wszystko na swojej drodze ścianę ognia. Nasze zadanie jest proste – pozostać ostatnią żywą osobą na polu bitwy. W misji tej pomoże nam bogaty arsenał broni, gadżetów i pancerzy (im bardziej wartościowy sprzęt, tym trudniej go zdobyć) oraz 17 maszyn, w tym helikopter (Flettner Fl 282), amfibia (Schwimmwagen) oraz... traktor. Należy jednak uważać, gdyż najpotężniejsze środki transportu są ukryte w specjalnych bunkrach zabezpieczonych alarmem słyszalnym dla pobliskich przeciwników. Przewaga, jaką mogą one dać podczas walki powinna być jednak warta zachodu.

To jak tryb Burza Ognia prezentuje się w akcji, możemy zobaczyć na poniższym materiale filmowym, który pojawił się już kilka dni temu.

Battlefield V zadebiutował 20 listopada 2018 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Tytuł jest dostępny na wszystkich trzech platformach w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, jak i dialogi). Niedawno poznaliśmy szczegółowe plany rozwoju tytułu na najbliższe miesiące. Do jesieni w grze pojawią się między innymi nowe mapy, tryby i misje. Więcej na ten temat znajdziecie w naszej sobotniej wiadomości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Battlefield V
  2. Recenzja gry Battlefield V – świetne multi i słaba kampania
  3. Battlefield V – poradnik do gry