Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2014, 11:00

autor: Sarge

Battlefield 4 wkrótce otrzyma Plutony i przedmeczowe lobby

Na oficjalnym forum Battlelog pojawiła się informacja od studia EA DICE, że wkrótce gra Battlefield 4 umożliwi zakładanie Plutonów i znajdzie się w niej przedmeczowe lobby. Nieznana pozostaje dokładna data wydania łatki wprowadzającej te funkcje, ale najpierw szykowane są ich zamknięte beta testy.

Studio EA DICE poinformowało na oficjalnym forum Battlelog, że wkrótce posiadacze gry Battlefield 4 otrzymają długo oczekiwaną funkcję Plutonów. Pozwoli ona graczom na tworzenie grup, których członkowie będą mieli ułatwiony kontakt w ich obrębie. Oprócz tego oznacza to, że Battlefield 4 doczeka się również prawdopodobnie systemu lobby, pozwalającego przed rozpoczęciem meczu np. dostosować uzbrojenie lub skontaktować się ze sobą. Deweloper na razie odmawia podawania szczegółowych informacji, ale obiecuje, że takie zostaną ujawnione już niedługo. Potwierdzono za to, że w najbliższym czasie wystartują zamknięte beta testy tej funkcji. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, musicie zgłosić się na oficjalnym forum. Największe szanse mają osoby, które należą już do istniejącego plutonu w jednej z poprzednich części serii – wtedy należy podać jego nazwę wraz z listą członków.

Wkrótce w grze Battlefield 4 będziemy mogli zakładać Plutony - Battlefield 4 wkrótce otrzyma Plutony i przedmeczowe lobby - wiadomość - 2014-02-25
Wkrótce w grze Battlefield 4 będziemy mogli zakładać Plutony

W ubiegłym tygodniu ukazał się dodatek DLC Drugie uderzenie do gry Battlefield 4, który obecnie jest dostępny na wszystkich platformach sprzętowych tylko dla użytkowników usługi Premium. Rozszerzenie oferuje cztery mapy multiplayer z poprzedniej części (Operacja Metro, Kaspijska Granica, Zatoka Omańska, Operacja Pustynna Burza). Wszystkie zostały odświeżone i przystosowane pod system Levolution. Gracze, którzy nie wykupili usługi Premium, na premierę dodatku poczekają do 4 marca.

Battlefield 4 to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin autorstwa szwedzkiego studia EA DICE. Gra ukazała się się w Polsce 31 października bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360, a w listopadzie na PlayStation 4 i Xboksie One jako jeden z tytułów startowych na tych konsolach. Tytuł został wydany w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej za sprawą firmy Electronic Arts Polska.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.