Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2013, 08:45

autor: Góral

Battlefield 4 na morzu i lądzie - zobacz dwa teasery gry

Na oficjalnym kanale serii Battlefield w serwisie YouTube opublikowano dwie zajawki Battlefield 4. Jedna z nich dotyczy pojazdów lądowych, a druga jednostek pływających. Pierwszy pokaz "czwórki" odbędzie się 26 marca na GDC w San Francisco.

Oficjalny pokaz gry Battlefield 4 nastąpi 26 marca. Wtedy to firma Electronic Arts, wydawca produkcji, ujawni pierwsze informacje na temat tytułu. Do wydarzenia pozostało jeszcze kilka dni - jego zwiastunem są dwa nagrania wideo, które stanowią mały przedsmak tego, co czeka nas w przyszły wtorek.

Powyższa zajawka dotyczy jednostek pływających. 20-sekundowe nagranie pokazuje jedynie śrubę okrętową. Z kolei wideo zamieszczone poniżej przedstawia gąsienice, jakie znajdziemy w pierwszym lepszym czołgu. Wychodzi więc na to, że zmagania toczyć będą się zarówno na lądzie, jak i na morzu. Nie jest to w sumie żadne zaskoczenie, bo tego typu atrakcje towarzyszą nam w Battlefieldzie od dawna.

Nieco więcej informacji znajdziecie w naszej ostatniej wiadomości, w której opublikowaliśmy trochę plotek na temat Battlefield 4. Oczywiście równie dobrze większość z nich może się okazać nic nieznaczącymi wymysłami użytkowników internetu, ale spora część brzmi bardzo prawdopodobnie.

Przy okazji przypominam, że 26 marca, w dzień pokazu „czwórki”, zostanie udostępniony ostatni dodatek do Battlefield 3 - Decydujące Starcie - w wersjach na Xboksa 360 i PC. 5 marca rozszerzenie pojawiło się na PlayStation 3 dla graczy z wykupioną opcją Premium i 3 dni temu dla zwykłych osób. 12 marca otrzymali je „premiumowcy” na innych platformach, a już wkrótce kupić je będzie mógł każdy zainteresowany.