Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 maja 2018, 10:59

autor: Adrian Werner

Battlefield 1 - dodatek They Shall Not Pass do zdobycia za darmo

Firma Electronic Arts zorganizowała promocję dla fanów gry Battlefield 1, w ramach której można za darmo zdobyć pierwszy dodatek, czyli Nie przejdą.

Dodatek ukazał się w marcu ubiegłego roku. - Battlefield 1 - dodatek They Shall Not Pass do zdobycia za darmo - wiadomość - 2018-05-02
Dodatek ukazał się w marcu ubiegłego roku.
BATTLEFIELD 1 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: EA DICE
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 21 października 2016 r.

Jeśli gracie w Battlefield 1, a do tej pory nie kupiliście pierwszego dodatku, to teraz nadarza się okazja do zdobycia go bez płacenia. Firma Electronic Arts zorganizowała promocję, w ramach której DLC Battlefield 1: Nie Przejdą (ang. Battlefield 1: They Shall Not Pass) można zdobyć za darmo na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Promocja pozostanie ważna do 14 maja. Co ważne, jeśli przed upływem terminu dodacie rozszerzenie do swojej biblioteki gier w serwisie Origin, PlayStation Store lub w usłudze Xbox Live, to pozostanie ono już tam na zawsze, nawet gdy oferta wygaśnie.

Battlefield 1: Nie Przejdą jest dodatkiem niesamodzielnym, więc wymaga podstawowej wersji gry. Było to pierwsze duże rozszerzenie i ukazało się w marcu ubiegłego roku. DLC wprowadza nowy tryb rozgrywki w postaci Linii Frontu i rozbudowuje listę grywalnych frakcji o Armię Francuską. Produkcja oferuje także m.in. cztery dodatkowe mapy i klasę elitarną w postaci czyściciela okopów.

Przypomnijmy, że samo Battlefield 1 bawi graczy od października 2016 roku. Przez tych kilkanaście miesięcy, jakie minęły od premiery, autorzy wypuścili cztery płatne dodatki i masę aktualizacji z nową zawartością. Teraz deweloperzy szykują się do pożegnania z projektem. W zeszłym tygodniu studio DICE ogłosiło, że w czerwcu zakończy cykl comiesięcznego aktualizowania gry. Nie znaczy to, że nie ukażą się już jakiekolwiek patche, ale rozwój produkcji na pewno mocno zwolni, a twórcy skoncentrują się na kolejnej odsłonie cyklu, którą, według plotek, będzie Battlefield V.

  1. Oficjalna strona gry Battlefield 1
  2. Battlefield 1: Nie Przejdą za darmo w Origin
  3. Battlefield 1: Nie Przejdą za darmo w Microsoft Store
  4. Battlefield 1: Nie Przejdą za darmo w PlayStation Store
  5. Recenzja gry Battlefield 1 – najlepszy Battlefield od czasów Bad Company 2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.