Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 2 maja 2018, 09:46

autor: Czarny Wilk

W dziewiątym epizodzie Star Wars zadebiutują dwie nowe bohaterki

Dzięki planom castingowym Disneya dowiedzieliśmy się o dwóch nowych postaciach, które zadebiutują w kolejnym epizodzie Gwiezdnych wojen. Jedna z nich prawdopodobnie będzie przywódczynią, druga natomiast może być kimś dobrze znanym fanom dawnego kanonu.

Przed nami premiera Hana Solo: Gwiezdnych wojen – historii (zaplanowana na 25 maja 2018 roku). W międzyczasie Disney coraz intensywniej przymierza się do dziewiątego epizodu kosmicznej sagi, zapoczątkowanej dawno, dawno temu w naszej galaktyce przez George’a Lucasa. Za sprawą informacji castingowych dowiedzieliśmy się paru detali o nowych bohaterkach, jakie zobaczymy w filmie.

Istnieją spore szanse, że Moc poprowadzi na kinowe ekrany również Marę Jade. - W dziewiątym epizodzie Star Wars zadebiutują dwie nowe bohaterki - wiadomość - 2018-05-02
Istnieją spore szanse, że Moc poprowadzi na kinowe ekrany również Marę Jade.

Jako pierwszy napisał o tym serwis ThatHashtagShow.com. Według artykułu, zajmująca się poszukiwaniem talentów do filmu Nina Gold aktualnie stara się znaleźć kobietę z mniejszości etnicznej, najlepiej Afroamerykankę w wieku 18-26 lat. Wcieli się ona w rolę niejakiej Caro, opisanej jako „urzekająca naturalnością liderka, potrafiąca z łatwością rozwiązywać problemy”. Jej inne cechy to m.in. poczucie humoru, silna wola i wysoka inteligencja.

Nie jest to jedyna interesująca nowa postać kobieca, jaką zobaczymy w dziewiątym epizodzie Gwiezdnych wojen. Dwa tygodnie wcześniej ten sam serwis poinformował o tym, że w filmie pojawi się także niejaka „Mara”. Wiadomość ta wywołała lawinę spekulacji odnośnie tego, czy chodzi o Marę Jade – znaną i lubianą postać ze starego rozszerzonego uniwersum, która początkowo pracowała dla Imperium, by następnie stać się wybranką serca Luke’a Skywalkera, wspólnie wychować z nim syna oraz pomóc mu w odbudowie zakonu Jedi.

Epizod IX zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019 roku. Film zostanie wyreżyserowany przez J.J. Abramsa, reżysera Przebudzenia Mocy oraz filmów Star Trek z 2009 roku i Star Trek: W ciemność.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.