Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2015, 10:26

autor: Góral

BattleCry zagrożone? Bethesda niepewna jakości gry

Firma Bethesda wyjawiła, że ma obawy związane z powstającą grą free-to-play BattleCry. Obecnie wydawca stara się ocenić, co trzeba zmienić w produkcji BattleCry Studios, by spełniła ona oczekiwania.

W maju 2014 roku firma Bethesda Softworks zapowiedziała BattleCry – sieciową grę akcji na komputery PC. W czerwcu bieżącego roku ruszyły zapisy do globalnej bety i gdy wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do wypuszczenia produkcji na rynek, w serwisie Progress Bar (dzięki, VG24/7) pojawiła się niepokojąca informacja. Przedstawiciel Bethesdy stwierdził bowiem, że:

„Mamy obawy związane z grą BattleCry i celami, jakie przed nią stawiamy. Obecnie oceniamy, jakie ulepszenia musimy wprowadzić, by produkcja spełniała nasze standardy.”

Krótko pisząc, w ostatnich miesiącach coś poszło nie tak i wydaje się, że tytuł doczeka się poważnych zmian, ewentualnie zostanie porzucony.

W BattleCry wcielimy się (albo i nie) w wojowników przyszłości. - BattleCry zagrożone? Bethesda niepewna jakości gry - wiadomość - 2015-10-08
W BattleCry wcielimy się (albo i nie) w wojowników przyszłości.
BattleCry w skrócie:
  • Gatunek: gra akcji TPP / free-to-play
  • Deweloper: BattleCry Studios
  • Wydawca: Bethesda Softworks
  • Platforny sprzętowe: PC
  • Data premiery: nieznana

Nie wiemy jak dalej potoczą się losy BattleCry, ale oryginalnie produkcja planowana była jako gra free-to-play, której akcja miała się rozgrywać po wielkiej wojnie z początku XX wieku. Reguły rządzące światem zmieniły się od tego czasu i wszelkie konflikty rozwiązywane są w drużynowych pojedynkach, do których poszczególne frakcje (Imperial Marines, Cossack Empire i Han Republic) wystawiają swoich wojowników. Tytuł oferować miał różne postacie o wyjątkowych umiejętnościach, kreskówkową, ale krwistą oprawę graficzną i emocjonującą rozgrywkę. Czekamy zatem na dalsze informacje w sprawie BattleCry, a poniżej obejrzycie ostatni zwiastun produkcji, opublikowany podczas tegorocznych targów E3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BattleCry

BattleCry