Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2017, 19:33

autor: Góral

Batman: Arkham Knight za 22 zł w Bundle Stars

Do jutra wieczorem w sklepie Bundle Stars możecie kupić PC-towe wydanie Batman: Arkham Knight za 4,99 euro, czyli około 22 zł.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Batman: Arkham Knight, to dzięki promocji w Bundle Stars nadrobicie zaległości za niewielką cenę. Do jutra wieczorem możecie zakupić PC-towe wydanie za 4,99 euro, a więc około 22 zł. Zapewne dobrze pamiętacie, że swego czasu produkcja miała poważne problemy. Doszło nawet do tego, że wydawca, firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wstrzymał sprzedaż tytułu na komputerach. Powrócił on dopiero częściowo naprawiony po kilku miesiącach, a w późniejszym czasie doczekał się jeszcze kolejnych aktualizacji. Obecnie jest więc spora szansa, że gra nie będzie Wam sprawiała problemów, więc z pewnością warta jest tych dwudziestu paru złotych.

Batman: Arkham Knight za 22 zł w Bundle Stars - ilustracja #1

Przypominam jeszcze, że ostatnia odsłona cyklu to kawał porządnej produkcji. Studio RockSteady dopieściło formułę znaną z poprzednich części, wprowadziło do rozgrywki wyczekiwany Batmobil, a do wszystkiego dołożyło duży, wypełniony atrakcjami otwarty świat i wciągającą historię. Zaowocowało to wieloma pozytywnymi opiniami w mediach (w tym i u nas) oraz wysoką sprzedażą – Batman: Arkham Knight rozszedł się w ponad 5-milionowym nakładzie (stan na październik 2015 roku).