filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 listopada 2022, 14:16

Avengers: Secret Wars ma przyćmić rozmachem nawet Koniec gry

Mimo że Avengers: Secret Wars zadebiutuje dopiero w 2026 roku, to już pojawia się masa plotek na temat tego wielkiego widowiska. Najnowsze z nich mówią, że finał Sagi Multiwersum może zawstydzić Koniec gry.

Źródło fot. Avengers: Koniec gry, Anthony Russo, Joe Russo, Marvel Studios, 2019
i

Wyobrażacie sobie film z większym rozmachem niż Avengers: Koniec gry? Jeśli nie, to być może za kilka lat – po premierze Secret Wars – będziecie kojarzyć produkcję z 2019 roku jako niewinną bójkę dzieci w piaskownicy. Może są to mocne słowa, ale poparte najnowszymi doniesieniami kanału Heavy Spoilers, który znany jest z publikacji sprawdzonych informacji (via TheDirect).

Według plotki, Kevin Feige – posiadający ostatni głos w każdej sprawie dotyczącej MCU – ma pomysł na finał Sagi Multiwersum. Szef Marvel Studios rzekomo pragnie, by bitwa w Avengers: Secret Wars przyćmiła scenę z portalami znaną z Końca gry. Wówczas w trakcie ostatecznego starcia z Thanosem na ekranie pojawili się niemal wszyscy dotychczasowi herosi kinowego uniwersum.

Tym razem jednak różnica polega na tym, że nowy antagonista w postaci Kanga Zdobywcy nie ogranicza się tylko do podboju jednego wszechświata, lecz również innych wymiarów multiwersum. W związku z tym Feige chce, aby naprzeciw wroga stanęli nie tylko superbohaterowie spod szyldu MCU, ale także Andrew Garfield i Tobey Maguire jako starzy Spider-Mani, Hugh Jackman jako Wolverine, pozostali X-Meni, Deadpool, Fantastyczna Czwórka z filmu z 2005 roku i wiele innych. To z kolei ma dać jedną z największych bitew w historii kina.

W drodze do tego największą przeszkodą może okazać się zebranie tak wielkiej ekipy, zwłaszcza aktorów, którzy od lat nie wcielali się w swoje role.

Przy okazji trzeba jeszcze raz podkreślić, że są to jedynie plotki, dlatego nie warto traktować ich jako pewnik. Premiera Avengers: Secret Wars nastąpi dopiero w 2026 roku, zatem należy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać oficjalnych informacji w sprawie widowiska. Niemniej jednak spodziewajmy się naprawdę gigantycznego rozmachu filmu.

Na koniec warto wspomnieć, że wszystkie dotychczasowe produkcje Marvela możecie obejrzeć na platformie Disney+.

Disney+ kupisz tutaj

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej