Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 listopada 2022, 16:14

Z tych promocji nie można nie skorzystać. Z Black Friday w Media Markt Twój portfel nie ucierpi

Media Markt rusza do startu z promocjami Let’s Go Black Weeeeks. Na wyprzedaży znalazły się produkty praktycznie ze wszystkich kategorii. Także te związane z komputerami oraz gamingiem.

Źrodło fot. Sean Do; Unsplash.com; 2018
i

Sklep internetowy Media Markt nie zatrzymuje się i kontynuuje wyścig na najlepsze promocje związane z Black Weeks. Oprócz standardowego sprzętu AGD na wyprzedaż trafiły także monitory, myszy komputerowe, klawiatury, a nawet wcześniej przygotowane i złożone stacjonarne komputery. Prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród wymienionych produktów na uwagę zasługuje mysz komputerowa SteelSeries Sensei 310, której cena została obniżona aż o 100 zł. Promocja trwa do 20 listopada 2022 roku lub do wyczerpania zapasów.

Let's Go Black Weeeeks w Media Markt

Mysz komputerowa SteelSeries Sensei 310

Z tych promocji nie można nie skorzystać. Z Black Friday w Media Markt Twój portfel nie ucierpi - ilustracja #1

Podczas intensywnej rozgrywki najważniejsza jest precyzja urządzenia, dzięki której mamy pewność, że to, co chcemy zrobić, faktycznie zostanie wykonane. Mysz komputerowa SteelSeries Sensei 310 gwarantuje wspomnianą precyzję przy pomocy sensora TrueMove 3. Dzięki niemu sprzęt śledzi w czasie rzeczywistym nasze ruchy i jest je w stanie przełożyć na rozgrywkę. Dodatkowo redukcja zakłóceń sprawia, iż powinniśmy nie uświadczyć żadnych opóźnień.

Symetryczny kształt SteelSeries Sensei 310 będzie świetnie się nadawać dla osób zarówno praworęcznych, jak i leworęcznych, a przyciski z przełącznikami Split-Trigger wytrzymają aż 50 milionów kliknięć. Aktualnie mysz SteelSeries Sensei 310 znajduje się na wyprzedaży i można ją kupić za jedyne 269 zł.

Kup mysz komputerową SteelSeries Sensei 310 za 269 zł

Pozostałe oferty na Let’s Go Black Weeeeks

Let's Go Black Weeeeks w Media Markt

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej