Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 listopada 2022, 13:49

MacBook Pro w super cenie na Black Friday w Media Expert. Lepiej się pospiesz

Tylko do dzisiaj w Media Expert trwa promocja Superhity na Black Weeks. Dzięki specjalnym kodom rabatowym można otrzymać zniżkę na laptopy, smartfony i peryferia komputerowe.

Źrodło fot. Yu Hai; Unsplash.com; 2020
i

Promocje związane z Black Weeks wciąż trwają, ale część z nich zbliża się ku końcowi. Tak właśnie jest z wyprzedażą Superhity na Black Weeks w sklepie internetowym Media Expert, która dobiegnie końca 14 listopada.

W ofercie znalazły się bardzo ciekawe produkty, takie jak Apple MacBook Pro 2022 13" z najnowszym procesorem M2. Cena urządzenia została obniżona aż o 700 zł, ale liczba dostępnych sprzętów jest ograniczona i zbliża się ku końcowi.

Superhity na Black Weeks w Media Expert

Apple MacBook Pro 2022 13"

MacBook Pro w super cenie na Black Friday w Media Expert. Lepiej się pospiesz - ilustracja #1

Kupując laptopa, chcemy mieć pewność, że będzie lekki i wytrzymały, a jednocześnie zapewni odpowiednią moc oraz płynność działania. MacBook Pro to najwyższa półka przenośnych komputerów Apple i wersja z 2022 roku wynosi MacBooki na nowy poziom dzięki chipowi M2. W tej niewielkiej konstrukcji umieszczono ośmiordzeniowy CPU oraz dziesięciordzeniowy GPU. Wszystko to uzupełnia 8 GB pamięci RAM.

Wraz z baterią zapewniającą działanie na 20 godzin jest pewność, iż praca będzie niezakłócona przez długi czas, nawet w trasie. Nowoczesny aktywny system chłodzenia zadba o odpowiednią temperaturę podzespołów, a wyświetlacz Retina wyświetli ostry i przejrzysty obraz dzięki jasności 500 nitów i technologii True Tone. Cena Apple MacBook Pro 2022 to jedyne 5889 zł (cena z kodem SUPERHIT-L). Kod jest ważny do 14 listopada do godziny 23:59.

Kup Apple MacBook Pro 2022 za 5899 zł

Pozostałe ciekawe oferty Superhity na Black Weeks

Oferty ważne do 14 listopada 2022 roku do godziny 23:59.

Superhity na Black Weeks w Media Expert

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej