Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 kwietnia 2019, 11:30

Avengers: Endgame - Marvel publikuje sceny po napisach z poprzednich filmów

Do polskiej premiery Avengers: Endgame pozostały dwa dni. Tymczasem na Twitterze Marvel Studios pojawiły się prawie wszystkie sceny po napisach znane z filmów MCU. Sprytna kampania reklamowa czy ukryta wiadomość od twórców?

A Wy macie już swoje bilety na Avengers: Endgame? - Avengers: Endgame - Marvel publikuje sceny po napisach z poprzednich filmów - wiadomość - 2019-04-23
A Wy macie już swoje bilety na Avengers: Endgame?

Za dwa dni do polskich kin trafi Avengers: Koniec gry. Nikogo nie dziwi fakt, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku (jeśli nie najbardziej wyczekiwana). Tytuł pobił nawet światowy rekord w przedsprzedaży biletów w ciągu pierwszych 24 godzin, detronizując w tej kategorii Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Twórcy skutecznie podgrzewają atmosferę wokół filmu. Kilka dni temu wystosowali prośbę do fanów o powstrzymanie się od zdradzania szczegółów fabularnych. Jeśli myśleliście, że to już wszystkie przedpremierowe asy z rękawa, to będziecie mile zaskoczeni.

Niedawno na oficjalnym profilu Marvel Studios w serwisie Twitter pojawiły się prawie wszystkie sceny po napisach z poszczególnych filmów MCU. Zobaczymy tam zarówno sekretne ujęcia z pierwszego obrazu reprezentującego serię, czyli Iron Mana, jak i dotychczas ostatniego - Kapitan Marvel. Zabrakło natomiast sceny ze Spider-Man: Homecoming. Fani naturalnie już wszczęli śledztwo, czy wrzucenie tych materiałów to zakamuflowany spoiler Avengers: Koniec gry, czy tylko ciekawa kampania reklamowa. Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma „ukrytymi scenami” z filmów MCU.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Disney
  2. Avengers Endgame bije rekord Star Wars w przedsprzedaży biletów
  3. Reżyserzy Avengers: Engdame apelują, by nie spoilerować filmu