Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2017, 20:24

autor: Vergil

Autorzy American Truck Simulator reagują na prawdziwe wydarzenia

Ekipa SCS Software pracuje w pocie czoła, by uczynić grę American Truck Simulator możliwie najbardziej realistyczną symulacją amerykańskiego tira. Autorzy poinformowali, że swoje odzwierciedlenie w grze znajdzie osunięcie ziemi, jakie miało miejsce w maju na Highway 1 w stanie Kalifornia.

W maju bieżącego roku na Highway 1 w stanie Kalifornia miało miejsce duże osunięcie ziemi, które uczyniło tę drogę nieprzejezdną. Ekipa SCS Software poinformowała, że to wydarzenie znajdzie swe odzwierciedlenie w jednym z jej flagowych tytułów, czyli American Truck Simulator. Do odwołania bowiem gracze, którzy planowali przewozić tamtędy mniejsze lub większe ładunki, będą musieli skorzystać z objazdu. Jak długo potrwają prace? W tym momencie wszystko zależy od deweloperów – w prawdziwym świecie droga została ponownie otwarta przed kilkoma dniami (aczkolwiek tylko częściowo, gdyż nowo wybudowany most wciąż nie jest skończony).

Stosowna łatka, oznaczona numerem 1.28, która wprowadza ową niedogodność, jest już w fazie beta-testów. Warto odnotować, że patch przynosi również podwójne i potrójne przyczepy, o czym donosiliśmy Wam w maju.

Podobny widok aż do odwołania będzie czekał na kierowców w feralnym miejscu na Highway 1. - American Truck Simulator – Highway 1 nieprzejezdna przez osunięcie ziemi - wiadomość - 2017-07-20
Podobny widok aż do odwołania będzie czekał na kierowców w feralnym miejscu na Highway 1.