Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 marca 2021, 14:11

autor: Szarmancki

Wiemy, kto zagra Atomówki w aktorskim serialu

Aktorski serial Atomówki opowiadający o dorosłym życiu byłych superbohaterek znalazł odtwórczynie głównych ról.

Zapewne pamiętacie animowany serial Cartoon Network o uroczych dziewczynkach, które stworzone z cukru, słodkości, różnych śliczności oraz składnika chemicznego X, otrzymały rozmaite supermoce, z użyciem których walczyły ze złem. Jeśli byliście fanami kreskówki Powerpuff Girls, to być może ucieszy Was fakt o powstającym aktorskim serialu będącym rebootem serii. Zwłaszcza że znalazł on ostatnio odtwórczynie głównych ról, a są to Dove Cameron, Chloe Bennet oraz Yana Perrault.

Powerpuff Girls to amerykański serial animowany z 1998 roku dla młodszych odbiorców, który opowiada o trzech dziewczynkach obdarzonych supermocami. Wspólnie łączą siły by stawić czoła przestępcom i ratować ludzi z wszelkich niebezpieczeństw. Serial stworzył Craig McCracken, za produkcję odpowiadało studio Hanna-Barbera, a emisja odbyła się Cartoon Network.

Dziewczyny mają już całkiem spore doświadczenie, jeśli chodzi o grę w serialach. Chloe Bennet odgrywała postać Daisy Johnson w Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D, natomiast w tej samej produkcji Dove Cameron wcieliła się w Ruby Hale oraz w wiele bohaterek w programach dla nastolatków Disney Channel. Dla Yany Perrault będzie to jeden z niewielu występów przed kamerą, ta jednak swoje pierwsze aktorskie kroki postawiła w teatrze.

Wiemy, kto zagra Atomówki w aktorskim serialu - ilustracja #1
Od lewej: Chloe Bennet, Dove Cameron, Yana Perrault

Jeśli chodzi o reboot Atomówek, wspomniane aktorki wydają się świetnie wpisywać w odgrywane przez nie role. W zapowiedzianym pilocie serialu zobaczymy dorosłe już Powerpuff Girls, które chcą zostawić za sobą wspomnienia o walce ze złem i rozpocząć normalne życie. Wygląda jednak na to, że nie wszystkie z córek profesora Utonium radzą sobie dobrze z ich nowo obraną „ścieżką”. Bajce (Dove Cameron) „zwyczajność” przychodzi zdecydowanie najłatwiej, być może dlatego, że nigdy nie zniknęła z oczu Amerykanów i stale goni za sławą. Natomiast dla Bójki (Chloe Bennet) porzucenie superbohaterskich zwyczajów jest wręcz traumą i stała się przez to sfrustrowaną samotniczką, która tym razem stara się być przywódczynią swojego własnego losu. Zbuntowana natura Brawurki (Yana Perrault) przemieniła się w o wiele bardziej wrażliwą osobowość i mimo groźnego wyglądu ciągle ucieka przed dawną tożsamością i stara się pozostać w cieniu.