Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 kwietnia 2021, 14:47

autor: Ewelina Krzykała

Powstaje pilot serialu Atomówki, są pierwsze zdjęcia

Rozpoczęły się prace nad pilotem serialu aktorskiego o przygodach Atomówek. Bajka, Bójka i Brawurka pojawiły się na planie w klasycznych strojach znanych z serii Cartoon Network.

W SKRÓCIE:
  1. Atomówki to serial aktorski, w którym Bajka, Bójka i Brawurka to dorosłe kobiety niezadowolone ze swojego dzieciństwa.
  2. W główne bohaterki wcielają się Chloe Bennet (Bójka), Dove Cameron (Bajka) oraz Yana Perrault (Brawurka).
  3. Nad pilotem do serialu pieczę mają sprawować pisarka Diablo Cody oraz producentka serialu Jeździec bez głowy Heather Regnier wraz z Gregiem Berlantinim od Ligi złamanych serc.

Trwają zdjęcia do pilotażowego odcinka serialu Atomówki, od którego zależą dalsze losy produkcji. Stacja CW, która zainteresowała się projektem, ma podjąć ostateczną decyzję po obejrzeniu odcinka. Pojawią się w nim Bójka, Bajka i Brawurka w strojach wzorowanych na oryginale, a także doktor Atomus, którego odegra Donald Faison znany z serialu Hoży doktorzy. Nie zabraknie efektów specjalnych, takich jak latanie w przestworzach i innych niecodziennych trików, którymi mogą pochwalić się wyłącznie bohaterki.

Atomówki, role których odgrywają Chloe Bennet (Bójka), Dove Cameron (Bajka) oraz Yana Perrault (Brawurka), są kontynuacją znanej na całym świecie animacji. Tym razem jednak widzowie będą mieli szansę oglądać je jako dorosłe kobiety, które nie potrafią pogodzić się z tym, że całe swoje dzieciństwo strawiły na walkę ze złem (via ScreenRant). Świat znowu dopomina się o ich interwencję, stają więc przed dylematem, czy po raz kolejny zareagować, czy zapomnieć o potężnych mocach i spróbować żyć normalnie. Obejrzyjcie najnowsze zdjęcia z planu filmowego.

Powstaje pilot serialu Atomówki, są pierwsze zdjęcia - ilustracja #1
Źródło zdjęcia: www.tmz.com
Powstaje pilot serialu Atomówki, są pierwsze zdjęcia - ilustracja #2
Źródło zdjęcia: www.tmz.com
Powstaje pilot serialu Atomówki, są pierwsze zdjęcia - ilustracja #3
Źródło zdjęcia: www.tmz.com
Powstaje pilot serialu Atomówki, są pierwsze zdjęcia - ilustracja #4
Źródło zdjęcia: www.tmz.com
Powstaje pilot serialu Atomówki, są pierwsze zdjęcia - ilustracja #5
Źródło zdjęcia: www.tmz.com
Powstaje pilot serialu Atomówki, są pierwsze zdjęcia - ilustracja #6
Źródło zdjęcia: www.tmz.com