Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 kwietnia 2021, 16:00

autor: "Ewelina Krzykała"

Jest pierwsze oficjalne zdjęcie promujące serial aktorski Atomówki

Niedawno fani mieli okazję zobaczyć kilka ujęć z planu pilotażowego odcinka Atomówek w aktorskiej wersji. Teraz do sieci trafiło pierwsze oficjalne zdjęcie promujące serial.

W SKRÓCIE:
  1. Atomówki to aktorska adaptacja kreskówki, którą zainteresowało się studio CW. Ostatnio rozpoczęły się zdjęcia do pilotażowego odcinka.
  2. Stroje, które można było zobaczyć na zdjęciach z planu, nie zachwyciły fanów. Teraz producenci wypuścili oficjalną fotografię promującą serial. Filmowe atomówki nie mają jednak na sobie klasycznych stylizacji.
  3. W role Bójki, Bajki i Brawurki wcielają się kolejno Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault.

Zaledwie kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia z planu Atomówek w wersji aktorskiej. Widzieliśmy na nich nie tylko aktorki ubrane w klasyczne stroje znane z kreskówki, ale także „lot” Bójki, a efektów specjalnych w produkcji z pewnością nie zabraknie. Teraz twórcy serialu opublikowali pierwsze oficjalne zdjęcie promujące projekt. Jednak filmowe atomówki nie wyglądają na nich jak podczas kręcenia pilotażowego odcinka. Mają na sobie zwyczajne stroje, tyle że w kolorach, które są znakiem rozpoznawczym każdej z nich. Fotografia ukazała się na Variety.com. Uroku dodają jej rysunkowe chmurki ściśle związane z estetyką serialu animowanego.

Jest pierwsze oficjalne zdjęcie promujące serial aktorski Atomówki - ilustracja #1
Źródło zdjęcia: Variety.com

Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault zagrają odpowiednio Bójkę, Bajkę oraz Brawurkę. W rolę doktora Atomusa wcieli się Donald Faison, natomiast Tom Kenny ponownie będzie narratorem.