Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2021, 18:00

autor: Entelarmer

Poznaliśmy datę premiery samodzielnego dodatku do postapokaliptycznego ATOM RPG

Premiera samodzielnego dodatku ATOM RPG: Trudograd zbliża się wielkimi krokami. Twórcy z AtomTeam potwierdzili, że w rozszerzenie zagramy wkrótce.

Pierwsze duże, samodzielne rozszerzenie do ATOM RPG otrzymamy już wkrótce. Studio AtomTeam ujawniło datę premiery Trudogradu – 13 września. Do tego czasu zespół zamierza intensywnie testować dodatek, by wyeliminować wszystkie błędy, w tym te wyłapane przez osoby ogrywające go od zeszłego roku we wczesnym dostępie. Uczestnicy „testów” otrzymają od twórców upominek w postaci Veteran’s Pack. Zestaw uwzględni nowy strój, medal weterana oraz przydatny termos.

Zapowiedziany w kwietniu 2020 roku Trudograd początkowo miało być – jak twierdzą deweloperzy – dość skromnym DLC, mimo nowej, dużej lokacji i osobnej historii. Ta jest powiązana z wątkami z podstawki, ale znajomość tychże nie będzie potrzebna do cieszenia się tym samodzielnym dodatkiem. Ostatecznie Trudograd ma zapewnić „dziesiątki godzin” zabawy za 49,99 złotego na Steamie. Sądząc po ocenach z wczesnego dostępu, jest na co czekać.

Na marginesie – jest szansa, że w rozszerzenie zagramy po polsku, aczkolwiek nie otrzymaliśmy żadnych nowych informacji na ten temat od prawie miesiąca. Lepiej więc nie oczekiwać tłumaczenia w najbliższej przyszłości.

  1. Oficjalna strona gry ATOM RPG
  2. ATOM RPG – poradnik do gry