Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2020, 14:31

autor: Aquma

Wiemy, kiedy ATOM RPG dostanie polską wersję językową i duży dodatek

Twórcy ATOM RPG poinformowali, że samodzielny dodatek do tej produkcji – Trudograd – zadebiutuje 11 maja tego roku. Podstawowa wersja gry otrzyma też polską lokalizację, która zostanie udostępniona w kolejnej łatce.

Wiemy, kiedy ATOM RPG dostanie polską wersję językową i duży dodatek - ilustracja #1
Trudograd – samodzielny dodatek do ATOM RPG.

W SKRÓCIE:

  1. samodzielny dodatek do ATOM RPG zadebiutuje 11 maja;
  2. również w maju podstawowa wersja gry otrzyma polską wersję językową – zostanie ona wprowadzona w kolejnym patchu.

AtomTeam, czyli twórcy ATOM RPG – niezależnej, izometrycznej gry RPG osadzonej w postapokaliptycznym świecie przypominającym ten znany z cykli Wasteland lub Falloutpoinformowali, że samodzielny dodatek do tej produkcji pod tytułem Trudograd zadebiutuje we Wczesnym Dostępie Steam 11 maja (pełna wersja powinna pojawić się mniej więcej pół roku później). Rozszerzenie ma już własną kartę na Steamie.

Pod względem fabularnym Trudograd będzie stanowił kontynuację ATOM RPG – będziemy mogli przenieść do niego bohatera z tamtej produkcji, ale opowieść ma być zrozumiała także dla graczy, którzy nie mieli z nią kontaktu. Rozszerzenie zaoferuje duże miasto do eksplorowania, szereg unikatowych postaci i zadań (niejednokrotnie z wyborami niepozbawionymi konsekwencji) oraz wymagający, turowy system walki.

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że również w maju zadebiutuje oficjalna polska wersja językowa ATOM RPG – tłumaczenie zostanie udostępnione w kolejnej łatce.

  1. ATOM RPG – strona oficjalna
  2. ATOM RPG – poradnik