Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2021, 10:55

Assassin's Creed w Watch Dogs: Legion - zwiastun pokazuje, że współczesne AC może mieć potencjał

W końcu doczekaliśmy się zwiastuna nadchodzącego crossoveru pomiędzy Watch Dogs: Legion a serią Assassin’s Creed. Na graczy czeka nowa bohaterka oraz dwie misje fabularne.

W SKRÓCIE:
  • Ubisoft opublikował zwiastun najnowszej aktualizacji do Watch Dogs: Legion.
  • Wprowadzi ona crossover gry z serią Assassin’s Creed.
  • Do naszej dyspozycji oddana zostanie nowa bohaterka, dwie misje fabularne oraz wydarzenia w otwartym świecie.

Jeszcze w marcu zapowiedziano, że do Watch Dogs: Legion trafi aktualizacja wprowadzająca crossover z uniwersum Assassin’s Creed. Wtedy zdradzono jedynie podstawowe informacje na temat update’u. Teraz w końcu doczekaliśmy się pełnoprawnego zwiastuna, który zdradza, czego możemy się spodziewać. Do naszej dyspozycji oddana zostanie nowa bohaterka oraz kilka misji fabularnych.

Trailer przedstawia kilka ujęć z nowych lokacji, w których zauważyć możemy wiele obiektów inspirowanych Asasynami pochodzącymi ze znanych fanom serii epok. Narracja z offu w wykonaniu tajemniczego Templariusza skupia się na powtarzających się upadkach bractwa, które stale musi mierzyć się z nowymi zagrożeniami. Krótki materiał pozwala nam również przyjrzeć się bohaterce zwanej Darcy, która jest operującą na terenie Londynu Asasynką i bardzo chętnie używa swojego ukrytego ostrza.

Możliwość pokierowania nią otrzymają jedynie posiadacze przepustki sezonowej. Wszyscy gracze będą jednak mogli doświadczyć krótkiego wątku fabularnego, jaki przygotowali twórcy. Obejmuje on dwie misje główne oraz kilka pomniejszych wydarzeń w otwartym świecie. Na razie aktualizacja ta nie powala więc swoją zawartością. Mimo to może stanowić gratkę dla fanów obu serii.

Aktualizacja dostępna będzie od 24 sierpnia.