Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2020, 13:16

autor: Aquma

Assassin’s Creed: Valhalla znacznie popularniejsze od Odyssey

Wszystko wskazuje na to, że AC Valhalla cieszy się zdecydowanie większą popularnością od Assassin’s Creed: Odyssey. Ubisoft pochwalił się, że w dniu premiery w tytuł zagrało dwukrotnie więcej graczy niż w poprzednią odsłonę.

W SKRÓCIE:

  1. w AC: Valhalla zagrało w dniu premiery dwukrotnie więcej osób niż w poprzednią część;
  2. prezes Ubisoftu jest zadowolony z produkcji i uważa, że będzie jednym z największych hitów tegorocznego sezonu świątecznego.

Wygląda na to, że pomimo licznych bugów i problemów technicznych Assassin’s Creed: Valhalla spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Firma Ubisoft poinformowała w notce prasowej, że w dniu premiery w omawianą produkcję zagrało dwukrotnie więcej osób niż w poprzednią odsłonę, czyli Assassin’s Creed: Odyssey.

Koncern nie podzielił się konkretnymi liczbami, ale wygląda na to, że odbiór gry jest co najmniej satysfakcjonujący. Warto zaznaczyć, że dziś – wraz z premierą PlayStation 5 w niektórych krajach – zadebiutuje też wydanie dedykowane nowemu sprzętowi od Sony. Obecnie gra jest dostępna na Google Stadii, komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X / S. Prezes Ubisoftu – Yves Guillemot – podkreślił, że w dobie pandemii wydanie gry na siedmiu platformach równocześnie było nie lada wyzwaniem.

Przyjmujemy z pokorą odbiór gry ze strony graczy i jesteśmy niezwykle dumni z tego, co nasze zespoły osiągnęły w przypadku Assassin's Creed: Valhalla, które bazuje na niesamowitym sukcesie poprzednich odsłon. W kontekście COVID-19, wypuszczenie Assassin's Creed: Valhalla na aż siedmiu platformach jest niesamowitym osiągnięciem dla wszystkich zespołów zaangażowanych w te działania na całym świecie. Cieszymy się, że możemy powitać graczy na Xboksie Series X|S oraz PlayStation 5 grą, która pozwala uwalnić moc nowego sprzętu. To otwarcie ekscytującego okresu świątecznego. Wszystko wskazuje na to, że Assassin's Creed: Valhalla stanie się jednym z największych hitów tego sezonu – powiedział Yves Guillemot.

Przypominamy, że Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutowało dwa dni temu. Tytuł został dobrze przyjęty przez recenzentów (u nas otrzymał notę 8/10).

  1. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  2. Assassin’s Creed: Valhalla – poradnik
  3. Assassin’s Creed: Valhalla – strona oficjalna