Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2014, 11:10

autor: Renox

Assassin’s Creed: Unity – główny wątek wystarczy na ok. 20 godzin

Zgodnie z informacją ujawnioną przez jednego z deweloperów w rozmowie z serwisem GeekyCastillo, główny wątek fabularny w grze Assassin’s Creed: Unity wymagać będzie od nas poświęcenia mniej więcej 20 godzin. Oprócz tego dowiedzieliśmy się też, ile zajmie ukończenie wszystkich przygotowanych przez autorów zadań.

Ukończenie głównego wątku fabularnego w Assassin’s Creed: Unity zajmie 15-20 godzin. - Assassin’s Creed: Unity – główny wątek fabularny wystarczy na 20 godzin - wiadomość - 2014-07-28
Ukończenie głównego wątku fabularnego w Assassin’s Creed: Unity zajmie 15-20 godzin.
Assassin's Creed: Unity w skrócie:
  • Gatunek: przygodowa gra akcji
  • Deweloper: Ubisoft Montreal
  • Docelowe platformy sprzętowe: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 31 października 2014 roku

Serwis GeekyCastillo w czasie tegorocznej imprezy Comic-Con w San Diego miał okazję przeprowadzić krótki wywiad z jednym z producentów ze studia Ubisoft. Dzięki odbytej rozmowie, dowiedzieliśmy się, ile czasu będzie potrzebował przeciętny gracz do ukończenia głównego wątku fabularnego w grze Assassin’s Creed: Unity. Okazuje się, że zajmie mu to mniej więcej 15-20 godzin, co przy obecnie osiąganych przez inne produkcje wynikach prezentuje się nad wyraz dobrze. Tym bardziej, że bardzo istotnym elementem w omawianej produkcji będzie kooperacyjny tryb multiplayer dla czterech graczy, a ten bez wątpienia zapewni spragnionym rozgrywki graczom sporo dodatkowych godzin zabawy.

Co więcej, rozmówca wspomnianego serwisu ujawnił również, że zaliczenie zadań pobocznych, znalezienie wszystkich poukrywanych znajdziek i ukończenie innych przygotowanych przez Ubisoft Montreal aktywości (których podobno zaimplementowano całkiem sporo) wymagać będzie od gracza poświęcenia około 100 godzin. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, iż w Unity zabraknie ekranu ładowania pomiędzy cutscenkami i właściwym gameplayem, jednakowoż gra potrzebować będzie trochę czasu na samym początku, podczas uruchamiania jej.

Assassin’s Creed: Unity – główny wątek fabularny wystarczy na 20 godzin - ilustracja #3Assassin’s Creed: Unity zadebiutuje w naszym kraju 31 października (trzy dni po światowej premierze) na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Twórcy obiecują, że wersja na komputery osobiste nie zaliczy żadnego opóźnienia względem pozostałych edycji. Najnowsza odsłona jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie serii gier pozwoli wcielić się w członka bractwa Asasynów o imieniu Arno, który przemierza Paryż w czasach Rewolucji Francuskiej. Gra otworzyć ma zupełnie nową linię fabularną cyklu, dlatego też wszyscy, którzy nie grali w poprzednie odsłony, nie będą odczuwać przymusu nadrobienia zaległości, aby móc odnaleźć się w przygotowanym przez deweloperów świecie.