Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2014, 11:15

autor: Góral

Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4 i The Crew wróciły do sklepu Steam

Wczoraj ni z tego, ni z owego z oferty sklepu Steam zniknęły gry Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4 oraz The Crew. Wszystkie produkcje powróciły jednak już na łamy platformy firmy Valve, jednak nie wyjaśniono w żaden sposób dlaczego tytuły te zostały na chwilę wycofane ze sprzedaży.

Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4 i The Crew wróciły do sklepu Steam - ilustracja #1

Wczoraj informowaliśmy, że z niewiadomych powodów z oferty sklepu Steam zniknęły trzy nadchodzące gry wydawane przez firmę Ubisoft: Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4 oraz The Crew. Według serwisu PCGamesN sytuacja miała związek z wysokimi cenami ustalanymi przez francuski koncern. Kryzys jednak najwidoczniej został rozwiązany, gdyż do katalogu największego cyfrowego sklepu powróciły wszystkie wymienione produkcje. Niestety nie opublikowano przy okazji żadnego komunikatu, więc nie wiemy o co tak naprawdę chodziło, ale najważniejsze, że miłośnicy Steama znowu mogą wydawać pieniądze na wyczekiwane gry Ubisoftu.

Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4 i The Crew wróciły do sklepu Steam - ilustracja #2Assassin’s Creed: Unity to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych obecnie serii gier akcji. Tym razem przyjdzie nam się wcielić w asasyna Arno, walczącego w Paryżu o losy swojego narodu w czasach Francuskiej Rewolucji. Produkcja ukaże się w Polsce 13 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.

Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4 i The Crew wróciły do sklepu Steam - ilustracja #3Far Cry 4 to strzelanka FPP wykorzystująca w znacznym stopniu rozwiązania zastosowane w trzeciej odsłonie serii. W produkcji trafimy do fikcyjnego kraju Kyrat, w którym twardą ręką rządzi samozwańczy władca Pagan Min. Tytuł zadebiutuje 20 listopada 2014 roku na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One, Xboksie 360 i komputerach osobistych.

Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4 i The Crew wróciły do sklepu Steam - ilustracja #4The Crew to z kolei gra wyścigowa na Xboksa One, PlayStation 4, Xbox 360 oraz komputery PC. Tytuł tworzony przez zespół Ivory Tower pozwoli pojeździć rozmaitymi samochodami po USA, przy czym teren zabawy będzie w pełni otwarty i wypełniony rozmaitymi aktywnościami. Gra ukaże się 2 grudnia bieżącego roku.