Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2017, 09:32

autor: Góral

Assassin's Creed Origins - zwiastun i nowe fragmenty rozgrywki

Firma Ubisoft opublikowała dwa nowe materiały wideo z gry Assassin's Creed Origins. Pierwszym z nich jest zwiastun, a drugim fragmenty rozgrywki skupiające się na skradankowym aspekcie produkcji.

Skradanie skradaniem, ale w wielu przypadkach będziemy musieli zmierzyć się z przeciwnikiem w otwartej walce. - Assassin's Creed Origins - zwiastun i nowe fragmenty rozgrywki - wiadomość - 2017-10-05
Skradanie skradaniem, ale w wielu przypadkach będziemy musieli zmierzyć się z przeciwnikiem w otwartej walce.

Firma Ubisoft opublikowała kolejne materiały wideo z wyczekiwanego Assassin's Creed Origins. W pierwszym przypadku jest to krótki zwiastun prezentujący Bayeka – głównego bohatera produkcji, który zapoczątkował bractwo asasynów. Natomiast na drugim nagraniu możecie obejrzeć fragmenty rozgrywki. Tym razem deweloperzy skupili się na skradankowym aspekcie, o którym opowiada m.in. reżyser gry – Ashraf Ismail. Zabawa w niewidzialnego zabójcę ma być zdecydowanie bardziej dopracowana niż w poprzednich odsłonach. Np. dużą rolę odegra odległość w jakiej znajdują się wrogowie – jeżeli będziemy od nich odpowiednio daleko, to nie będą wiedzieć z kim mają do czynienia. W związku z tym podejdą bliżej, co zapewni nam odpowiednią przewagę. Przeciwników zaatakujemy z zaskoczenia, potraktujemy strzałkami usypiającymi bądź skorzystamy z trucizny. Ponadto sztuczna inteligencja ma symulować normalne życie, więc po zapadnięciu zmroku strażnicy np. pójdą odpocząć. Upływ czasu będzie można przyśpieszyć i jeżeli zechcemy zakraść się w nocy, to nie będziemy musieli czekać aż sama nadejdzie.

Assassin's Creed Origins w skrócie:
  1. kolejna odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji;
  2. ukaże się 27 października 2017 bieżącego roku;
  3. dostępna będzie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Deweloperzy gry obiecują szereg mniejszych i większych zmian w porównaniu do poprzedniczek. Mowa np. o zmienionej, bardziej wymagającej mechanice walki, nowym systemie rozwoju postaci czy prezentowanym dziś elemencie skradankowym. Jak to wszystko wypada w rzeczywistości? Niedawno Michał Mańka miał okazję zagrać w Assassin's Creed Origins – jego wrażenia przeczytacie w tym miejscu. Natomiast jeżeli chodzi o ich streszczenie, to wygląda na to, że Ubisoft wie co robi i sprytnie łączy znane fanom cyklu rozwiązania z mechanizmami z innych gier. Taka mieszanka sprawdza się bardzo dobrze i tytuł zapowiada się na duży krok w dobrym kierunku.

Premiera Assassin's Creed Origins odbędzie się 27 października 2017 bieżącego roku. Produkcja będzie dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins