Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2017, 10:19

Assassin's Creed Origins - porównanie graficzne pokazuje, na jakiej platformie gra wygląda najlepiej

W sieci pojawił się ciekawy filmik z Assassin's Creed Origins, który z detalami pokazuje różnice w jakości grafiki pomiędzy wersjami gry na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

 

ASSASSIN’S CREED ORIGINS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 października 2017 r.

Od premiery Assassin's Creed Origins minęły dopiero dwa dni, więc gra wciąż budzi spore emocje. Dlatego warto zainteresować się opublikowanym właśnie przez serwis Candyland materiałem video, który porównuje jakość oprawy graficznej pomiędzy wersjami na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Z filmiku wynika, że różnice nie są dramatyczne. Wydanie pecetowe posiada w niektórych miejscach lepsze tekstury i dysponuje ostrzejszymi cieniami. Ponadto na PC gra wyświetla wyraźnie więcej postaci niezależnych w oddali.

Assassin's Creed Origins - porównanie graficzne pokazuje, na jakiej platformie gra wygląda najlepiej - ilustracja #1

Przed premierą Assassin's Creed Origins zapowiadane było jako odsłona, która mocno odświeży formułę cyklu i zapewni marce powrót do pierwszej ligi. Zadanie to udało się w większości zrealizować. Gra zyskała bardzo dobre recenzje - średnia w przypadku wersji pecetowej wynosi 86% według serwisu Metacritic, co czyni z tytułu najlepiej ocenianą odsłonę serii od czasu wydanego cztery lata temu Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Nasz redaktor był jeszcze bardziej zadowolony z Assassin's Creed Origins i wystawił grze notę 9.0/10, chwaląc wyśmienicie zrealizowane realia, przemyślane zmiany w formule serii, mocno ulepszone mechanizmy walki i skradania oraz ciekawą fabułę.

  1. Recenzja gry Assassin's Creed Origins – najlepsza gra w historii tej serii?
  2. Oficjalna strona gry
  3. Assassin’s Creed: Origins – kompendium wiedzy