Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2013, 10:15

autor: Sarge

Assassin's Creed IV: Black Flag - zobacz jak wyglądają podwodne etapy

Serwis Machinima i kanał Rev3Games udostępniły filmy prezentujące podwodne zmagania w grze Assassin's Creed IV: Black Flag. Nurkowanie to jedna z nowości w serii Assassin's Creed.

W sieci pojawiły się filmy pokazujące rozgrywkę w grze Assassin’s Creed IV: Black Flag. Są one o tyle warte uwagi, że możemy w nich zobaczyć, jak prezentują się sekcje podwodne w nadchodzącej produkcji studia Ubisoft Montreal.

Możliwość nurkowania to jedna z nowości w serii Assassin’s Creed. Dzisiejsze materiały wideo są doskonałą okazją do sprawdzenia jak to będzie wyglądać. Gracz nawet pod wodą powinien korzystać z umiejętności asasyna, odpowiednio unikając podwodnych stworzeń. Od czasu do czasu sami zapolujemy na rekiny, a podczas pływania statkiem niejednokrotnie zaatakujemy potężne forty. Wszystko to zostanie urozmaicone eksploracją licznych jaskiń.

Assassin’s Creed IV: Black Flag to kolejna część niezwykle popularnego cyklu gier akcji traktującego o odwiecznych zmaganiach asasynów z templariuszami. Tytuł jest tworzony głównie przez studio Ubisoft Montreal (z dodatkową pomocą ze strony oddziałów w Shanghaju, Sofii i Montpellier) i zadebiutuje 31 października w Polsce na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U. W następnej kolejności ukażą się wersje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Ostatnia aktualizacja: 2013-08-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag