Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2013, 13:24

autor: luckie

Assassin’s Creed IV: Black Flag otrzyma dodatki DLC z nową postacią

Fani Assassin’s Creed IV: Black Flag będą mogli zaopatrzyć się w Season Pass, dzięki któremu otrzymają popremierowe dodatki do gry. Wśród nich znajdzie się mini-kampania z nowym bohaterem w roli głównej. Ponadto zapraszamy do oglądania pierwszego gameplay'a z gry opatrzonego komentarzem twórców (film z polskimi napisami).

Season Pass

Tryb multiplayer stał się nieodłącznym towarzyszem kolejnych gier z serii Assassin's Creed - Assassin’s Creed IV: Black Flag otrzyma dodatki DLC z nową postacią - wiadomość - 2013-06-21
Tryb multiplayer stał się nieodłącznym towarzyszem kolejnych gier z serii Assassin's Creed
Season Pass do Assassin’s Creed IV: Black Flag
  • Cena: 19,99 dolarów
  • Część dodatków skupi się na nowej postaci zwanej Adewale
  • Poza misjami solowymi, DLC zaoferują zawartość multiplayerową

Skoro zdążyliśmy się już przyzwyczaić do polityki firmy Ubisoft dotyczącej DLC, to zapewnie nikogo nie zaskoczy fakt, że również Assassin’s Creed IV: Black Flag zaoferuje graczom możliwość zakupu przepustki Season Pass. Tradycyjnie zapewni ona dostęp do wszystkich popremierowych dodatków w niżej cenie.

Pierwsza oferta pojawiła się w sklepie BestBuy.com. Z opisu, jaki tam znajdujemy, wynika, że podobnie jak to było w wypadku Assassin’s Creed III seria single playerowych dodatków skupi się na osobnej mini-kampanii fabularnej. W jej trakcie poznamy przygody nowej grywalnej postaci – Adewale, starszego oficera na statku Edwarda Kenwaya. Nie zabraknie też zawartości przeznaczonej do zabawy wieloosobowej, w tym unikalnych postaci i elementów wyposażenia. Cały zestaw wyceniono na 19,99 dolarów, podczas gdy kupując wszystkie DLC osobno zapłacilibyśmy dwukrotnie więcej.

Ubisoft nie podał jeszcze oficjalnych informacji na ten temat, zatem szczegóły oferty, jakie ostatecznie znajdziemy w sklepie Uplay mogą się różnić od tych podawanych przez BestBuy.com. Raczej pewne jest natomiast, że Season Pass się pojawi.

Gameplay z komentarzem

Przy tej okazji warto raz jeszcze rzucić okiem na gameplay z Assassin’s Creed IV, zaprezentowany na targach E3. Tym razem materiał wzbogacony został o komentarz dyrektora projektu, Ashrafa Islamila, który omawia najważniejsze aspekty rozgrywki. Na potrzeby filmu przygotowaliśmy polskie napisy. Miłego oglądania!

Assassin’s Creed IV: Black Flag zadebiutuje na rynku 1 listopada 2013 roku na Xboksie 360 i PlayStation 3. Kilka tygodni po premierze konsolowej doczekamy się wersji na PC. Planowana jest również edycja na PlayStation 4, Xboksa One oraz Wii U.