Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2013, 08:45

autor: Góral

Assassin's Creed IV: Black Flag - omówienie wersji na PlayStation 4

Assassin's Creed IV: Black Flag ukaże się na komputerach PC, obecnych konsolach, a także PlayStation 4, którą to wersję postanowili omówić producenci gry. Przygotowaliśmy dla Was spolszczenie tego nagrania.

Przygotowaliśmy dla Was polskie napisy do nagrania wideo omawiającego różnice pomiędzy grą Assassin's Creed IV: Black Flag na konsolę PlayStation 4 a pozostałymi edycjami. Sytuację nakreślił dyrektor kreatywny nadchodzącej produkcji – Jean Guesdon, a także współproducent tytułu – Sylvain Trottier.

Podstawową różnicą jest lepsza oprawa graficzna na nowej konsoli firmy Sony, co jest jak najbardziej zrozumiałe - w końcu będzie to sprzęt kilka razy mocniejszy od obecnych urządzeń tego typu. Twórcy wykorzystają również możliwości społecznościowe oferowane przez PlayStation 4, a także stworzą osobną aplikację, która ma być uzupełnieniem zastosowanych rozwiązań.

Assassin's Creed IV: Black Flag to kolejna część jednej z najpopularniejszych obecnie serii gier wideo. Tytuł ma być największą odsłoną, jaka ukazała się w ramach tej marki. Jednocześnie wprowadzonych ma zostać wiele nowości, w tym, np. misje, które zaczynają się na jednej wyspie, a kończą na innej. „Czwórka” ukaże się w Polsce 31 października bieżącego roku na większości obecnych konsol (a także na PS4) i komputerach PC. Co ciekawe, Jade Raymond, producentka z firmy Ubisoft, potwierdziła, że koncern pracuje już nad następczynią Black Flag.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag