Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2013, 09:06

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Command & Conquer - dziennik dewelopera z polskimi napisami

Pojawił się pierwszy dziennik dewelopera z gry Command & Conquer. Dodaliśmy do niego polskie napisy. Można się z niego dowiedzieć, że twórcy planują wrócić z nową grą do korzeni serii.

Twórcy gry Command & Conquer nagrali pierwszy dziennik dewelopera poświęcony nowej produkcji, a my przetłumaczyliśmy go na język polski (napisy). Deweloper kładzie wielki nacisk na stworzenie nowoczesnego tytułu, który garściami czerpie z klasycznych odsłon serii.

Deweloper chce puścić w niepamięć grę Command & Conquer 4, która zawiodła wielu fanów serii, w tym także nasza redakcję. Przypominam, że tytuł swego czasu zgarnął u nas ocenę 5,5 w dziesięciostopniowej skali. Trzymamy kciuki za pomyślne wprowadzenie założeń w życie. Przy okazji warto także rzucić okiem na przygotowaną przez Czarnego zapowiedź. Szykuje się solidna produkcja.

Command & Conquer to kultowa seria gier strategicznych, zapoczątkowana w 1995 roku przez nieistniejące już studio Westwood. Do tej pory w ramach marki ukazało się kilkanaście odsłon, w tym podseria Red Alert, a także wszelkiej maści kompilacje i kolekcje. Najnowsza część, oparta na modelu biznesowym free-to-play, ukaże się na komputerach PC w tym roku, jednak nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery.