Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2022, 16:40

Armored Core 6 od FromSoftware nadchodzi? Wyciek screenów i informacji

FromSoftware może pracować nad kolejną odsłoną Armored Core. W sieci pojawiły się rzekome screeny z gry.

W SKRÓCIE:
  • W sieci pojawiły się screeny, które mogą pochodzić z niezapowiedzianego Armored Core 6.
  • Za grę ma odpowiadać Hidetaka Miyazaki.
  • Na razie studio FromSoftware nie odniosło się do przecieku.

Od premiery ostatniej odsłony Armored Core minęło już sporo czasu. Fani serii mogą więc coraz bardziej się niecierpliwić. Na szczęście wygląda na to, że niedługo doczekają się zapowiedzi kolejnej części cyklu. W sieci pojawiły się bowiem screeny, które mają rzekomo pochodzić z nieujawnionego jeszcze Armored Core 6.

Za przeciek ten odpowiada użytkownik forum ResetEra o nicku Red Liquorice. Wyjawił, że kilka dni temu otrzymał od studia FromSoftware ankietę, w której zawarte były informacje na temat wspomnianej gry. W wiadomości nie podano jej nazwy, lecz ma ona być produkcją science fiction w świecie, za którego projekt odpowiada Hidetaka Miyazaki. Deweloper ten najbardziej znany jest ze swojej roli w tworzeniu Dark Souls, lecz pracował także nad trzema częściami Armored Core.

Armored Core 6 od FromSoftware nadchodzi? Wyciek screenów i informacji - ilustracja #1
Źródło: ResetEra.
Armored Core 6 od FromSoftware nadchodzi? Wyciek screenów i informacji - ilustracja #2
Źródło: ResetEra.

Ponadto w wiadomości przeczytać można, że gra osadzona będzie w rozległym świecie pełnym niebezpieczeństw, którym sprostać mogą tylko piloci mechów. Walki toczyć się zaś mają przy użyciu broni zarówno palnej, jak i białej. Produkcja umożliwi również ponoć dostosowywanie maszyn do własnych potrzeb poprzez modyfikację ich uzbrojenia.

Red Liquorice udostępnił także screeny, które miały znaleźć się w udostępnionej mu ankiecie. Możemy zobaczyć na nich liczne ujęcia mechów walczących ze sobą w różnorodnych lokacjach. Wprawdzie są one częściowo zasłonięte, lecz wystarczyły, by wzbudzić entuzjazm wśród fanów marki, którzy są pewni, że przedstawione zrzuty ekranu pochodzą z Armored Core 6.

Armored Core 6 od FromSoftware nadchodzi? Wyciek screenów i informacji - ilustracja #3
Źródło: ResetEra.
Armored Core 6 od FromSoftware nadchodzi? Wyciek screenów i informacji - ilustracja #4
Źródło: ResetEra.
Armored Core 6 od FromSoftware nadchodzi? Wyciek screenów i informacji - ilustracja #5
Źródło: ResetEra.
Armored Core 6 od FromSoftware nadchodzi? Wyciek screenów i informacji - ilustracja #6
Źródło: ResetEra.

Na oficjalne potwierdzenie tych spekulacji musimy jednak jeszcze poczekać. Na razie studio FromSoftware w żaden sposób nie skomentowało powyższego przecieku.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Na GRYOnline.pl opublikował masę newsów, nieco recenzji oraz trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl oraz pełni funkcję młodszego specjalisty SEO. Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu; później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na nieistniejący już portal filmowy. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów, o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej