Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 czerwca 2022, 14:25

Armor of Heroes za darmo z okazji 25. rocznicy twórców Company of Heroes

Z okazji 25. rocznicy założenia studia Relic Entertainment firma SEGA pozwala odebrać za darmo zaginiony spin-off serii Company of Heroes.

Studio Relic Entertainment świętuje dwudziestopięciolecie istnienia. Z tej okazji deweloper udostępnił za darmo Armor of Heroes, poboczną odsłonę serii Company of Heroes.

Aby ją odebrać, należy wejść na oficjalną witrynę marki i zalogować się na konto Relic (lub zarejestrować się na stronie, jeśli go jeszcze nie posiadamy). Następnie przechodzimy do zakładki „G2G Connect” i dodajemy swoje konto na Steamie. Teraz wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk „Armor of Heroes Free Copy”. Gra zostanie automatycznie przypisana do naszej kolekcji Steama.

Nie podano, jak długo potrwa promocja.

Zapomniany spin-off Company of Heroes

Nie dziwcie się, jeśli tytuł tej „minigry” (jak to określili twórcy) nic Wam nie mówi. Ostatni raz produkcja była dostępna w 2020 roku, po czym w październiku zupełnie zniknęła ze Steama.

Mimo powiązań z Company of Heroes, nie jest to strategia, lecz zręcznościowa strzelanka z widokiem z góry, wyraźnie inspirowana kultową grą Tank. Gracze kierują pojazdami pancernymi z czasów II wojny światowej i biorą udział w potyczkach na mapach. Te – zgodnie z tradycją serii – można znacząco zdewastować, zmieniając pole bitwy.

Tytuł pozwala bawić się samotnie lub w grupie czterech graczy, a do wyboru mamy dziewięć trybów rozgrywki.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.