Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 czerwca 2022, 18:55

Darmowa gra i duże obniżki na Fanatical.com

W sklepie Fanatical trwa Red Hot Sale. Ceny tysięcy gier zostały obniżone, a wśród nich znalazł się prezent w postaci darmowej gry.

Źródło: Fanatical.com

Sklep Fanatical uruchomił promocję Red Hot Sale, która będzie trwała do początku lipca 2022 roku. W związku z tym ogromna liczba gier trafiła na wyprzedaż. Większość obniżek cen oscyluje wokół 80%, ale niektóre przekraczają nawet 90%.

Red Hot Sale na Fanatical.com

Oprócz tego każdy chętny może odebrać za darmo grę Reventure. Jest to specyficzny tytuł 2D, w którym stajemy się, kim chcemy: od bohatera po brutalnego złoczyńcę. Na graczy czeka 100 zakończeń oraz wiele przedmiotów i postaci do odblokowania. Twórcy dodatkowo chwalą się światem, który ulega zmianom pod wpływem decyzji grającego. Reventure będzie dostępne za darmo do 5 lipca 2022 roku.

Odbierz Reventure za darmo

Sklep ogłosił, że wkrótce sprzedany zostanie stumilionowy klucz i szczęśliwa osoba, która go kupi, otrzyma gry warte ponad 5 tysięcy złotych oraz dodatkowe gadżety związane z gamingiem. Na razie brak szczegółów dotyczących ogłoszenia zwycięzcy. Niestety obecnie sklep nie informuje publicznie o liczbie sprzedanych kluczy. To, czy nam się uda trafić, zależy więc wyłącznie od szczęścia.

Red Hot Sale na Fanatical.com – wybrane oferty

Gry do 30 zł:

Gry do 50 zł:

Gry do 100 zł:

Gry powyżej 100 zł:

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.