Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2015, 07:00

autor: Przemysław Zamęcki

ARK: Survival Evolved to prawdziwy Tyrannosaurus rex pośród gier. Top 10 Steam (5 - 11 lipca)

ARK: Survival Evolved skutecznie postraszył tyranozaurem konkurencję, która siedzi jak mysz pod miotłą i pozwala swawolić do woli wielkim jaszczurom. Zapraszamy na kolejne notowanie największych hitów Steama - najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji.

ARK: Survival Evolved to prawdziwy fenomen. Gra już szósty tydzień z rzędu króluje na liście bestsellerów Steama, co jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że przez część tego okresu trwała wakacyjna wyprzedaż, stawia definicję lidera w nowym świetle. Na dalszych miejscach nie brakuje starych znajomych. Meldują się Grand Theft Auto V, Wiedźmin 3: Dziki Gon i The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Elite: Dangerous tym razem wyżej niż zazwyczaj, a do pierwszej dziesiątki powróciło H1Z1. Jedyną nowością w notowaniu jest Rocket League, w którym, jak określają to sami twórcy, piłka nożna miesza się z samochodowymi wyścigami.

1.

ARK: Survival Evolved

2.

Grand Theft Auto V

3.

Rocket League

4.

Elite: Dangerous

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

7.

Terraria

8.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

9.

Rust

10.

H1Z1

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej