Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2019, 11:11

Apex Legends - rozdano już 355 tys. banów za cheaty

Studio Respawn Entertainment rozdało już ponad 355 tys. banów w grze Apex Legends. Autorzy poinformowali także, że pracują nad systemem zgłaszania cheaterów oraz nad naprawieniem problemów pojawiających się na sprzęcie firmy AMD.

Autorzy walczą z cheaterami. - Apex Legends - rozdano już 355 tys. banów za cheaty - wiadomość - 2019-03-11
Autorzy walczą z cheaterami.
APEX LEGENDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Respawn Entertainment
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 4 lutego 2019 r.

Studio Respawn Entertainment poinformowało, że w pecetowej wersji Apex Legends zbanowano już ponad 355 tysięcy cheaterów. Dla porównania warto dodać, że w połowie lutego było to 16 tys., ale tak szybkie tempo wzrostu tej liczby nie dziwi, biorąc pod uwagę wielką popularność gry.

Autorzy podkreślają, że walka z nieuczciwymi graczami jest dla nich bardzo ważna. Dlatego zwiększono liczebność odpowiedzialnego za to zespołu. Ponadto do wydania pecetowego dodana zostanie wreszcie funkcja zgłaszania cheaterów.

Twórcy podzielili się także informacjami odnośnie tego, nad czym obecnie pracują. W planach jest aktualizacja, która ma rozwiązać problem zawieszania się gry na komputerach ze sprzętem AMD. Przedstawiciele tej firmy odwiedzą studio Respawn Entertainment w przyszłym tygodniu, aby pomóc w tym zadaniu. Deweloperzy zajmują się również błędem z komunikatem „DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG”, pojawiającym się na kartach GeForce z serii RTX.

Apex Legends - rozdano już 355 tys. banów za cheaty - ilustracja #2

Chcesz poćwiczyć w drużynie? Poznać innych graczy? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszą grupę Apex Legends [POLSKA].

Studio Respawn Entertainment bada także sprawę wolnego działania serwerów na samym początku rozgrywki. Nie ma za to w planach dodania funkcji ponownego dołączenia do meczu po utracie połączenia. Twórcy uważają bowiem, że opcja ta mogłaby być nadużywana, a ponadto uznali, iż są ważniejsze problemy, na których muszą się obecnie skoncentrować.

Przypomnijmy na koniec, że Apex Legends ukazało się 4 lutego tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Na początku tego tygodnia autorzy pochwalili się, że w tytuł zagrało już ponad 50 milionów osób.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Dziś zapowiedź – dziś premiera. Apex Legends to odważna zagrywka EA
  3. Apex Legends - poradnik do gry
  4. Wszystko o Apex Legends – wymagania sprzętowe, gameplay, Metacritic