Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2019, 11:50

Gameplay z gry UBOAT - polski symulator prezentuje się coraz lepiej

Zespół Deep Water Studio i firma PlayWay udostępnili nowy filmik z symulatora UBOAT. Materiał zawiera obszerne fragmenty rozgrywki i omawia najważniejsze aspekty gry.

UBOAT W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Deep Water Studio
  2. Wydawca: PlayWay
  3. Gatunek: symulator
  4. Platformy: PC, Switch

Firma PlayWay wypuściła nowy materiał wideo z gry UBOAT, czyli symulatora okrętu podwodnego osadzonego w realiach II wojny światowej, nad którym pracuje polskie studio Deep Water. Filmik trwa ponad pięć minut i omawia wszystkie najważniejsze elementy projektu. Zawiera także sporo fragmentów rozgrywki i daje dobre pojęcie o kierunku, w którym zmierza ten tytuł.

Autorzy na razie nie podali planowanej daty premiery. Wiemy jednak, że wczesna wersja gry wkrótce ma zadebiutować w Steam Early Access.

Gra wkrótce zadebiutuje we wczesnym dostępie. - Gameplay z gry UBOAT - polski symulator prezentuje się coraz lepiej - wiadomość - 2019-03-11
Gra wkrótce zadebiutuje we wczesnym dostępie.

Początkowo UBOAT miał trafić tylko na pecety, ale po pewnym czasie autorzy zdecydowali, że gra ukaże się również na Nintendo Switch. Nie wiemy jednak, czy ta konwersja zadebiutuje razem z wydaniem pecetowym. Sądząc po wcześniejszych produkcjach w ofercie PlayWay spodziewamy się jednak, że edycja konsolowa ukaże się znacznie później niż komputerowa.

Na UBOAT czekamy już bardzo długo. O projekcie po raz pierwszy usłyszeliśmy bowiem trzy lata temu. Fani symulatorów okrętów podwodnych z konieczności muszą być osobami o dużej cierpliwości, gdyż godne uwagi premiery w tym gatunku zdarzają się rzadko. Tym razem jednak mamy nietypową sytuację, gdyż 15 marca we wczesnym dostępie zadebiutuje inna produkcja tego typu w postaci Wolfpack. Wydanie dwóch obiecujących projektów w tym samym czasie nie jest czymś, do czego miłośnicy tej kategorii są przyzwyczajeni.

  1. Oficjalna strona firmy PlayWay