Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2019, 19:24

autor: Vergil

Anthem – informacje na temat pre-loadu, wersji trial i rozmiaru gry

Firma Electronic Arts podzieliła się konkretami na temat tego, kiedy zostaną uruchomione serwery gry Anthem oraz jaki będzie jej rozmiar. Poza tym poznaliśmy informacje dotyczące tak zwanego pre-loadu – niektórzy mogą już pobrać pliki najnowszego dzieła studia BioWare.

Od premiery gry Anthem dzieli nas zaledwie tydzień. Po publikacji efektownego zwiastuna nadeszła pora na ujawnienie dokładnych informacji dotyczących daty rozpoczęcia tak zwanego pre-loadu (mowa o możliwości pobrania plików gry przed jej oficjalną premierą) oraz uruchomienia serwerów (via VG247).

W chwili, w której są pisane te słowa, posiadacze Xboksów One, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na Anthem w sklepie Microsoftu, mogą już pobrać stosowne pliki; ich waga wynosi 37 GB (aczkolwiek zagrać będą mogli dopiero 22 lutego). Subskrybenci EA Access muszą natomiast poczekać do piątku, 15 lutego, kiedy to zostanie im udostępniona dziesięciogodzinna wersja trial.

Na komputerach osobistych waga gry jest nieco wyższa, a wynosi 51 GB. Posiadacze pre-orderów mogą już rozpocząć pobieranie, jednak zabawę zaczną dopiero w dniu premiery. Subskrybenci Origin Access Premier mogą rozpocząć przygodę w pełnej wersji 15 lutego, natomiast subskrybenci Origin Access Basic otrzymają tego dnia dostęp do wyżej wspomnianego „triala”.

Za tydzień ostatecznie się przekonamy, czy BioWare wciąż potrafi dostarczyć produkt z najwyższej półki. - Anthem – informacje na temat pre-loadu, wersji trial i rozmiaru gry - wiadomość - 2019-02-15
Za tydzień ostatecznie się przekonamy, czy BioWare wciąż potrafi dostarczyć produkt z najwyższej półki.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast wersja na PlayStation 4, gdyż nie podzielono się jeszcze oficjalnymi informacjami na ten temat. Z wiadomości publikowanych przez graczy wynika jednak, że pre-load na konsoli Sony rozpocznie się 20 lutego.

Co zaś tyczy się startu serwerów – na potrzeby wyżej wspomnianego „triala” zostaną one uruchomione 15 lutego o 16:00 polskiego czasu. Dla pełnej wersji gry wystartują natomiast 22 lutego o 6:00.

Przypomnijmy, że Anthem zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w Polsce doczeka się kinowej lokalizacji. O tym, jak zapowiada się najnowsze dzieło studia BioWare, przeczytacie natomiast w tekście DM-a.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Anthem
  2. Graliśmy w Anthem – walka jest super! A fabuła? No nie wiem...
  3. Anthem – poradnik do gry
  4. Wszystko o Anthem