Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2019, 19:05

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Polska Farma 2020 zapowiedziana

Rodzime studio SimFabric (należące prawie w całości do firmy PlayWay) zapowiedziało grę Farm&Fix 2020, która w naszym kraju będzie nosić tytuł Polska Farma 2020. Znamy główne założenia rozgrywki oraz wstępne wymagania sprzętowe, Cenega zapowiedziała też od razu wydanie pudełkowe.

Rolnik sam w dolinie. - Polska Farma 2020 zapowiedziana - wiadomość - 2019-02-15
Rolnik sam w dolinie.

Warszawskie studio SimFabric zapowiedziało Farm&Fix 2020, który będzie symulatorem farmy. W naszym kraju produkcja będzie nosić tytuł Polska Farma 2020. Gra ukaże się wyłącznie na PC. Już teraz możecie dodawać ją do swojej listy życzeń na Steamie, do czego zachęcają Was twórcy, publikując post na Twitterze. Premiera nowego symulatora życia na wsi odbędzie się jeszcze w 2019 roku, nie podano jednak konkretnej daty, kiedy trafi na półki sklepowe.

Gracze podczas zabawy będą mogli kupować stare, zniszczone farmy i przywracać im dawny blask. Oczywiście po renowacji, będzie istniała szansa na sprzedanie dobytku i odpowiednie zarobienie na nim. Dwoma pozostałymi filarami rozgrywki mają być naprawa i serwisowanie pojazdów rolniczych, oraz naturalnie uprawa roli, by później sprzedać plony. Produkcja ma także oferować otwarty świat, a także system dobowy i pogodowy.

Co ciekawe, tytuł będzie miał realistyczną fizykę pojazdów, w tym symulację katastrof i wypadków. Poza tym, w świecie gry znajdziemy sklepy z częściami do maszyn i budynków, a także 3 różne uprawy (żyto, pszenica i konopia). Nie zabraknie również miejsca dla wielbicieli sadownictwa. Polska Farma 2020 będzie posiadać 3 rodzaje sadów - jabłkowy, śliwkowy oraz gruszkowy.

Polska Farma 2020 będzie w naszym kraju dystrybuowana przez firmę Cenega i będzie posiadać kinową polską wersję językową (napisy). Przy okazji zapowiedzi, poznaliśmy także wymagania sprzętowe gry. Poniżej możecie się z nimi zapoznać.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core i3

Pamięć RAM: 8 GB

Karta grafiki: Nvidia

Wersja DirectX: 11

Miejsce na dysku: 5 GB wolnej przestrzeni

System operacyjny: Windows 7

Zalecane wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core i7

Pamięć RAM: 16 GB

Karta grafiki: Nvidia GeForce 960

Wersja DirectX: 11

Miejsce na dysku: 10 GB wolnej przestrzeni

System operacyjny: Windows 10

  1. Oficjalna strona internetowa studia SimFabric
  2. Polska Farma 2020 na Steamie