Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 grudnia 2021, 16:51

Anno 1404 History Edition za darmo [Aktualizacja]

Od dziś w Ubisoft Store odbierzemy za darmo strategię ekonomiczną Anno 1404 History Edition.

Aktualizacja

Plotka okazała się prawdą. W Ubisoft Store możecie bezpłatnie odebrać Anno 1404. Wystarczy wejść w poniższy link, zalogować się i kliknąć „get it for free”. Promocja obowiązywać będzie do 14 grudnia do godziny 15:00 czasu polskiego.

Anno 1404 w Ubisoft Store

Oryginalna wiadomość

Prawdopodobnie od poniedziałku na platformie Ubisoft Store będziemy mogli odebrać za darmo Anno 1404 History Edition. Rozdawnictwo ma potrwać do 14 grudnia do godziny 15:00 czasu polskiego.

Źródłem tej informacji jest serwis MyDealz.de, który już wcześniej podawał prawdziwe informacje o rozdawanych za darmo grach Ubisoftu. To za ich sprawą dowiedzieliśmy się między innymi o rozdawnictwie Assassin's Creed Chronicles: Trilogy. Można więc uznać to źródło za wiarygodne.

Anno 1404 History Edition za darmo [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: https://www.mydealz.de/deals/anno-1404-kostenlos-bei-ubisoft-ab-612-1907332

Anno 1404 to czwarta odsłona rozwijanego przez Ubisoft cyklu strategii ekonomicznych. W czasie przygody przenosimy się do XV wieku. Tam obejmujemy kontrolę nad grupą kolonistów, którym udało się dotrzeć do Azji, i rozwijamy własną osadę. Edycja History oprócz podstawowej wersji gry zawiera również DLC Wenecja.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.