Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 grudnia 2021, 17:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Żegnamy Gambrinusa jako szefa TVGRY

Grudzień jest ostatnim miesiącem tvgry.pl w doskonale znanym Wam składzie. Po wielu latach sukcesów Grzegorz Bobrek opuszcza szeregi zespołu. Jego obowiązki przejmuje Michał Mańka.

W ostatni weekend na kanale tvgry.pl przebiliśmy wynik miliarda odsłon. To wiele lat ciężkiej pracy i wiele godzin włożonych w przygotowanie treści – zarówno tej prostej, jak i tej wymagającej więcej uwagi. Pod przewodnictwem Gambrinusa TVGRY wyrosło na ogromną siłę w tematyce gamingu na polskim YouTubie. Nie można przecenić jego zasług dla rozwoju nie tylko kanału growego, ale również innych projektów – w tym TvFilmy, które niedawno osiągnęło 200 tysięcy subskrypcji.

Grzegorz uznał, że jest to odpowiedni moment, by przekazać to odpowiedzialne zajęcie kolejnej osobie, a samemu zająć się pracą nad osobistymi projektami. Jeśli uważnie śledzicie jego social media, na pewno wiecie już, że niedawno wystartował z własnym kanałem historycznym i jest to jego główny plan na najbliższy rok. Choć tę zmianę ogłaszamy już dziś, nie oznacza to natychmiastowego końca obecności Grzegorza w naszym zespole, bo w styczniu i w lutym wciąż będziecie mogli obejrzeć jego nowe materiały na naszym kanale. Dział wideo nie pozostanie jednak bez szefa i miejsce Grzegorza zajmie Michał Mańka, który w GRY-OnLine.pl jest od 2015 roku, a od stycznia 2019 roku prowadzi TvFilmy.

To był niesamowicie rozwijający projekt i czuję dumę, że tak długo prowadziłem najlepszą ekipę polskiego YouTube'a. 11 lat GRY-OnLine.pl, z czego 8 lat w TVGRY – momentami brzmi to niewiarygodnie. Bardzo za ten czas całej ekipie DZIĘKUJĘ. Nie jest to nawet czas pożegnań. Na pewno spotkamy się jeszcze na innych wiedźmińskich szlakach.

- Grzegorz Bobrek

Przejęcie tej funkcji po Grzegorzu nie będzie łatwym zadaniem, ale wierzę, że to, czego nauczyłem się od niego przez lata, będzie wystarczające, by poprowadzić zespół ku kolejnym sukcesom. To trochę surrealistyczne, gdy próbuje się wejść w buty po człowieku będącym jednym z powodów, dla których lata temu chciało się przyjść pracować w GRYOnline.pl. Dla wielu osób ta zmiana będzie na pewno dość szokująca, ale bądźcie spokojni – przygotowujemy się do niej od pewnego czasu i mamy już pomysły na to, co chcemy robić dalej. tvgry.pl nadal będzie działać prężnie, wciąż będziemy rozwijać TvFilmy i skupimy się dodatkowo na kanale technologicznym, a co przyniesie dalsza przyszłość – to już czas pokaże.

Jestem wdzięczny za zaufanie, którym mnie teraz obdarzono, ale przede wszystkim za szansę, którą otrzymałem od Grzegorza kilka lat temu – to on ściągnął mnie do działu wideo z poprzednich obowiązków i jemu zawdzięczam to, gdzie jestem, jak i wiedzę, którą przez ten czas nabyłem. Dziś życzę Gambrinusowi, by własne projekty przyniosły mu przede wszystkim masę radości i satysfakcji – bo o ich sukces nie martwię się ani przez moment.

- Michał Mańka