Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 maja 2021, 11:55

autor: Karol Laska

Poprzedni odtwórca roli Petera Parkera o szansach na występ w Spider-Man: No Way Home

Andrew Garfield, odtwórca roli Petera Parkera w serii filmów Niesamowity Spider-Man, rozwiał wszelkie wątpliwości na temat swojego zapowiadanego w plotkach występu w nadchodzącej produkcji MCU - Spider-Manie: No Way Home.

Wokół jednego z nadchodzących filmów MCU, Spider-Mana: No Way Home, narodziło się w ostatnich miesiącach wiele plotek związanych z potencjalnymi występami znanych superbohaterów i złoczyńców z innych popularnych produkcji Marvela. Jednym z najgorętszych doniesień było to zapowiadające dzieło Wattsa jako gigantyczny crossover, w którym wystąpią również odtwórcy ról Peter Parkera z trylogii Sama Raimiego oraz serii Niesamowity Spider-Man, czyli Tobey Maguire oraz Andrew Garfield.

Do dziś owe przecieki nie zostały oficjalnie potwierdzone, a w jednym z wcześniejszych wywiadów Tom Holland, główny gwiazdor nadchodzącej produkcji MCU, przyznał, że nic nie wie o takowych cameo. Jego słowa zostały ostatnio poparte przez wyżej wspomnianego Garfielda. Ten rozwiał wszelkie wątpliwości na temat swojego występu w trakcie podcastu Happy Sad Confused, nie ukrywając swojego rozbawienia całą sytuacją:

To naprawdę zwariowana sprawa, a dla mnie – osobiście – kur**sko zabawna. Mam konto na Twitterze i widzę, jak często Spider-Man zyskuje na popularności i ludzie szaleją na jego punkcie. Chciałbym móc porozmawiać z każdym z osobna, aby przekazać jeden komunikat: „Wyluzuj, człowieku”.

Gdyby było coś na rzeczy, to pewnie dostałbym już odpowiedni telefon – tyle powiem. Poza tym nie chciałbym niczego zepsuć. Może jeszcze do mnie zadzwonią i powiedzą: „Hej, ludzie tego chcą”. Kto wie, czy nie jest to po prostu związane z próbą wybadania rynku.

Poprzedni odtwórca roli Petera Parkera o szansach na występ w Spider-Man: No Way Home - ilustracja #1
Jak wielu Spider-Manów zobaczymy koniec końców w No Way Home?

Zakładając, że aktorzy mówią prawdę, i tak nie warto ignorować wszystkich plotek na temat filmu, gdyż część z nich znalazła swoje potwierdzenie. Najlepszym tego przykładem jest niedawno przytaczany przez nas wywiad Alfreda Moliny, czyli odtwórcy roli Doktora Octopusa w trylogii Raimiego, w którym artysta potwierdził, że wystąpi w No Way Home. Kogo jeszcze zobaczymy w filmie Wattsa? O tym przekonamy się w dniu jego premiery, czyli 15 grudnia 2021 roku.

  1. Strona internetowa Marvela
  2. Recenzja filmu Spider-Man: Daleko od domu