Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 października 2021, 17:00

autor: AlexB

Among the Sleep: Enhanced Edition od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Among the Sleep: Enhanced Edition. Produkcję będzie można odebrać do 28 października.

[Aktualizacja] Grę Among the Sleep: Enhanced Edition można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie DARQ: Complete Edition.

Przez minione siedem dni posiadacze kont w Epic Games Store mogli odebrać za darmo dwie rzeczy – pakiet Epic do sieciowego Paladins oraz nietypową grę akcji Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Obie pozycje pozostaną jeszcze dostępne bezpłatnie do godziny 17:00. Natomiast potem, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w ręce graczy oddane zostanie Among the Sleep: Enhanced Edition. Pozostajemy zatem w klimatach Halloween.

Among the Sleep: Enhanced Edition jest wydaną w 2017 roku odświeżoną wersją dość nietypowego horroru sprzed siedmiu lat. Za jego stworzenie odpowiada studio Krillbite. W trakcie zabawy mamy okazję wcielić się w dwuletnie dziecko, które pewnej nocy odkrywa, że jego mama zniknęła. Wyrusza zatem na jej poszukiwanie. Bujna wyobraźnia malucha sprawia jednak, że zwykłe rzeczy urastają do rangi przerażających, a otoczenie nie zawsze jest zgodne z tym, jak wygląda świat realny. Rozgrywka, którą obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, skupia się na eksploracji oraz rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych.

  1. Among the Sleep: Enhanced Edition na platformie Epic Games Store

Among the Sleep: Enhanced Edition będzie można odebrać za darmo na platformie Epic Games Store do 28 października. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaki tytuł (bądź tytuły) zostanie udostępniony jako kolejny, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store