Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 lutego 2017, 13:20

Alto's Odyssey - zapowiedziano kontynuację Alto's Adventure

Studio Snowman zapowiedziało mobilną zręcznościówkę Alto's Odyssey, czyli grę będącą kontynuacją wyśmienitego Alto's Adventure.

Śliczne Alto's Adventure, to jedna z najlepszych gier typu endless runner ostatnich lat. Produkcja obchodziła kilka dni temu drugie urodziny i z tej okazji autorzy, czyli ludzie ze studia Snowman, pochwalili się, że wersja androidowa została pobrana dwa miliony razy. Teraz deweloperzy zdradzili, że pracują nad kontynuacją, która zatytułowana została Alto's Odyssey.

Gra ukaże się latem. - Alto's Odyssey - zapowiedziano kontynuację Alto's Adventure - wiadomość - 2017-02-22
Gra ukaże się latem.
ALTO’S ODYSSEY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Snowman
  2. Wydawca: Looks Like Lemonade
  3. Gatunek: endless runner
  4. Data premiery: lato 2017 r.

Udostępnione informacje na temat gry są wyjątkowo skromne. Autorzy wypuścili krótki filmowy teaser, który daje do zrozumienia, że w Alto's Odyssey porzucimy znaną z pierwszej części śnieżną krainę. Tym razem bohater będzie pędził na snowboardzie przez pustynię.

Premiera gry zaplanowana została na lato tego roku, więc na więcej konkretów zapewne nie będziemy musieli czekać długo. Na razie autorzy nie podali platform sprzętowych. Alto's Adventure ukazało się jednak na systemy iOS, Android i Windows 10 (za pośrednictwem usługi Windows Store) i wydaje się prawdopodobne, że w przypadku kontynuacji będzie podobnie.

Teaser sugeruje również, że podstawowe mechanizmy rozgrywki pozostaną bez większych zmian. Znowu pokierujemy więc snowboardzistą pędzącym przez niekończącą się trasę i będziemy musieli unikać zderzenia z przeszkodami, wykonywać skoki nad przepaściami i zbierać gwiazdy.

Przede wszystkim możemy jednak spodziewać się powrotu wyśmienitej artystycznie oprawy audiowizualnej, która sprawiła, że zabawa w Alto's Adventure była czystą przyjemnością.

  1. Alto’s Odyssey – oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona studia Snowman