Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2017, 10:22

autor: Góral

Albowie na najnowszym zwiastunie Elex

W kolejnym materiale wideo promującym grę RPG Elex, studio Piranha Bytes zaprezentowało frakcję Albów, której charakterystyczną cechą jest nadużywanie substancji elex.

W świecie Elex zaawansowana technologia miesza się właściwie ze wszystkim, w tym z dinozaurami. - Albowie na najnowszym zwiastunie Elex - wiadomość - 2017-10-05
W świecie Elex zaawansowana technologia miesza się właściwie ze wszystkim, w tym z dinozaurami.

Doczekaliśmy się kolejnego zwiastuna gry Elex, nowej produkcji studia Piranha Bytes. Na widocznym poniżej nagraniu zapoznacie się z Albami – jedną z kilku dostępnych frakcji. Jej przedstawiciele nadużywają substancji elex, która sprawia, że stają się silniejsi i bardziej skoncentrowani. Niestety sprawia też, że są wyprani z emocji i działają niemal jak maszyny. Oprócz nich w świecie gry spotkamy także starających się żyć w zgodzie z naturą Berserków, Kleryków, którzy ponad wszystko ubóstwiają technologię, oraz trzymających się na uboczu Banitów. W dalszej części newsa obejrzycie dedykowane im zwiastuny.

Elex w skrócie:
  1. RPG akcji na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-ty;
  2. ukaże się 17 października bieżącego roku;
  3. tytuł oferować ma duży, otwarty świat, zapewniający ponad 100 godzin rozgrywki.

Elex ukaże się 17 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych. O produkcji wiemy już całkiem sporo, nie tylko w kontekście fabuły. Niedawno jeden z deweloperów ujawnił wiele konkretów związanych chociażby z dużym światem produkcji, w którym nie natrafimy na żadne ekrany ładowania. Wypowiedział się też na temat postaci niezależnych, zdradzając np., że większość z nich będzie można zabić. Ponadto dowiedzieliśmy się, że system rozwoju herosa nie będzie ograniczany przez maksymalny level, a ukończenie gry zajmie nam około 40 godzin, przy czym jej dokładne poznanie i wypełnienie wszystkich zadań wymagać ma poświecenia ponad 100 godzin.

Tytuł zapowiada się więc bardzo intersująco, o czym zresztą pisaliśmy w naszej ostatniej zapowiedzi. Ponadto gra została już zrecenzowana w niemieckim serwisie GameStar, który przyznał jej wysoką ocenę – 85 na 100 punktów. W podsumowaniu stwierdzono, że to: „najlepsza gra RPG Piranha Bytes od czasów Gothica II, ale też gra, która odziedziczyła wszystkie jego niedoskonałości”. Czekamy zatem na kolejne opinie i oczywiście samą produkcję.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Elex

Elex