Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 marca 2020, 19:39

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Aktualizacja w sprawie League of Legends European Cosplay Contest

Informujemy o zmianach w przebiegu konkursu League of Legends European Cosplay Contest.

Aktualizacja w sprawie League of Legends European Cosplay Contest - ilustracja #1
League of Legends European Cosplay Contest.

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację na całym świecie powiązaną z obecnie trwającą pandemią koronawirusa chcemy przekazać Wam kilka informacji dotyczących konkursu League of Legends European Cosplay Contest, który organizujemy wraz z Riot Games. Nasze działanie jest podyktowane troską o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, w tym cospleyerów, ich pomocników, pracowników Riot Games oraz organizatorów.

Tym samym informujemy, że zgłoszenia do konkursu możecie wysyłać do 31 maja 2020 roku. Dwa tygodnie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń ogłosimy 16 finalistów. Zaznaczamy jednak, że finał offline, który miał się odbyć 8 maja w Poznaniu, zostanie przeniesiony na późniejszy termin, o którym poinformujemy w najbliższym czasie. Zmianie może ulec także jego miejsce.

Zdajemy sobie sprawę, że istnieje wiele wątpliwości, ale w tym momencie nie możemy zaoferować więcej informacji, ponieważ wciąż nie wiemy, jak rozwinie się obecna sytuacja. Dołożymy wszelkich starań, aby informować Was na bieżąco, gdy tylko będziemy wiedzieć więcej. Po dokładne informacje na temat konkursu League of Legends European Cosplay Contest zajrzyjcie pod ten adres.